Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ejjeli etetesnel hogy kell...

Ejjeli etetesnel hogy kell bufiztetni, hogy ne menjen ki a maradek alom a szemebol?

Figyelt kérdés
2010. nov. 14. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Hol etetsz? Az ágyban vagy szoptatós fotelben? Én fotelben szoptattam és utána ott is büfiztettem. Nappal járkáltam vele büfi közben, éjjel pedig ültem, hogy ne legyen mozgás.
2010. nov. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem büfiztetem éjszaka, csak akkor, ha nagyon mohón evett, de azt is úgy, hogy megszakítom a szopit, büfi, és aztán vissza a cicire. Régebben büfiztettem, és akkor volt, hogy órákig!!! nem tudtam visszatenni aludni.
2010. nov. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Cumisuveges es fekve eszik, kicsit megemelem a fejet.
2010. nov. 14. 20:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Én sem büfiztettem éjjel, sőt amióta nem veszem ki az ágyából, nem is emelem a fejét, ahogy ő fekszik, úgy eszik.

Azért nem veszem ki, mert üvöltött egy idő után, amikor éjjel kivettem enni. Már 9 hós, de még éjjel eszik.

Amikor még nagyon pici volt, akkor éjjel hason altattam, úgy ki tud jönni a büfi egyébként a legkisebb babáknál is.

2010. nov. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!