Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak hogy a csomó...

Mit csináljak hogy a csomó kimenjen a mellemből?

Figyelt kérdés
1 hete az egyik mellem fáj amikor a babám szopizik.Jobban mondva a bimbóm.Kb 3 napja meg csomós.Én már mindent csinálok maszírozom,borogatom,kenem Garmastan krémmel.És ebből a mellemből csak 70-80-at tud enni.A másikból meg megeszik akár 200-at is.Fejni próbálom de nem jön szinte semmi.Nem akarom hogy begyulladjon!Más már járt így?
2010. nov. 13. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérd védőnő segitségét, nehogy elapadjon a tej. Masszirozni (ezt megmutatja, nehogy több kárt csinálj, mint hasznot) és fejni. Ez a megoldás.
2010. nov. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
meleg zuhany az jo ra, meg rakd ra a babat tobbszor is, akkor is ha ugy erzed nem jon belole.
2010. nov. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia! én is jártam így és feltettem ugyanezt a kérdést. Semmi sem használt, még cseresznyemagos borogatást is tettem rá. Aztán a legősibb dolog segített, szoptattam tovább és elmúlt magától. Dokinál is voltam vele, de szerencse nem voltam gyulladás közelben soha a csomó miatt. Szoptassál tovább ennyi
2010. nov. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még eszembe jutott, hogy a csomót a gyerek tudja a leghatékonyabban eltüntetni. Csak pózt kell változtatnia gyerek homloka a csomó irányába essen, az álla a csomóval ellentétes oldalra. Nem tudom, ez igy érthető-e, szóval a gyerek abból az irányból szivja ki a legtöbbet, ami a szája felett, az orra irányában van.
2010. nov. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem többször is volt, mert 8 hónapig csak fejtem, mert a lányom nem volt hajlandó szopizni. Nagyon jól leírták az előttem válaszolók, annyit tennék még hozzá, hogy nekem még az is bevált, hogy egész éjszaka vizes borogatás volt rajta. Sajnos nekem még lázam is volt tőle többször, de nagyobb bajom nem lett szerencsére!

Jobbulást!

2010. nov. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!