Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel töltitek a napot ilyen...

Mivel töltitek a napot ilyen szép időben? Van egy 2 hónaposom és egy két éves ördögfiókám, de nem tudom mit csináljunk holnap.

Figyelt kérdés
2010. nov. 13. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy lehet ket ilyen pici gyermekkel boldogulni, mivel nekem meg csak a pocimba van, de esetleg ha van ra lehetoseg elmehetnetek allatkertbe :)
2010. nov. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, csak múlt hétvégén is ott voltunk, nem mintha a "nagy" nem ürülne, ha megint mennénk :)
2010. nov. 13. 13:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Huu, akkor... nem tudom :))

Ha van esetleg valami furdo, oda is elmehetnetek. Olyan benti medence, meg ilyesmi. Nalunk van, s gyerekmedence is, csak kicsit draga... :)

Ha esetleg a penztarca megengedi, es ha persze van ra lehetoseg, akkor oda is elmehetnetek...

Vagy ha van valami vidampark fele...

Csak olyan picike meg a kicsi :)

Igazabol azt se tudom mit kezdenek egy 2 evessel, es egy 2 honapossal :) Plane "telen"...

Vagy nalunk a parkban szoktak lenni nenikek/bacsikak s ki lehet berelni toluk ilyen kisautokat, meg mindenfele szerkentyut, azt ugy lattam nagyon elvezik a gyerekek. A picivel pedig addig pihentek :)

2010. nov. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

En erdelyi vagyok, s itt minden mas mint nalatok, ti megis fejlettebb orszagban laktok, s biztos tobb a lehetoseg, megse tudom milyen otletet adhatnek. Pl en majd vinnem a gyerkocot babszinhazba, csak hat meg olyan kicsikek :)

Vagy szerezzetek be valahonnan papirsarkanyt, s menjetek sarkanyt eregetni :) az is biztos tetszene a 2 evesnek.

2010. nov. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vagy jatszohaz, vidampark, cirkusz... :) ha meg eszembe jut valami, megirom :)

Mikor megtudtam, hogy babam lesz, annyira orultem, igy elterveztem mennyi jo kis programot fogunk csinalni, mennyi mindent megmutatok, megtanitok majd neki, megismertetem vele a termeszetet... de abba nem gondoltam ugy hirtelen bele, hogy az a baba lesz meg nagyon picike is :) (Veletlen baba - nemsoka kell szulessen, 3-4 het - nem voltam felkeszulve ra, hogy jonni fog, s arra se gondoltam, hogy milyen lesz mikor picike... s ugy elterveztem, hogy majd elmegyek vele a hegyekbe, meg minden... de lattam most mekkora egy ujszulott, nehany hetes picike, s jujjj... azt hiszem tavaszig itthon ulunk :) )

Szoval nem igazan tudom mit lehetne, hogy a picike nyugton maradjon, ne zavarjon senkit, a nagyocska pedig szorakozzon, jol erezze megat... Am a vizet biztos mindketto szereti :)

2010. nov. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szinte az egész napot kint töltöttük 11 hós kislányommal. Lovagoltunk, kavicsot dobáltunk, kutyáztunk, sétáltunk. Nagy a sár, de ez nem akadály. Játszótér csak 6km-re van. Odaadtam neki a sz. napi játékát és azt vittük ki, nagyon odavolt.
2010. nov. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Már lassan 1 hete be vagyunk zárva...bárányhimlős a pici...szenvedünk...ma már egy kicsit jobb, de pár napja egész álló nap sírt. Remélem már kifelé megyünk belőle.
2010. nov. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!