Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ajándékötletetek van...

Milyen ajándékötletetek van Karácsonyra az akkor 15.5 hós kisfiamnak?

Figyelt kérdés

Sajna dolgozom 1 éves kora óta és azóta nem tudom nyomonkövetni a frappáns és "menő" ötleteket. Annó mindig tudtam melyik korba mi a szuper játék neki. Szégyellem magam, hogy már most "lemaradtam", de remélem ti tudtok segíteni :).


Ja, és már jár, de még nem beszél - ha ez számít.


Amink már van: formabedobók, csúszda, dömperek, tanulókutya. Meg sok minden más persze, de azt hiszem ezek amik még ma is menők nála :).


2010. nov. 12. 19:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Karácsonykor lesz a lányom 14,5 hónapos. Mi egy sátrat veszünk labdákkal Neki. Egy ismerősnél van, és nagyon tetszett Neki. Már Ő is jár, és elég sok szót tud.

Ami mindig jó ajándék pl a mesekönyv.

2010. nov. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szia! az enyém is ennyi idős, szept. 3.-ai. Mi mászó alagutat (ikea) és építőkockákat veszünk. Most nem akarok több tízezres játékot. Manny mester a kendvenc mesefigura, így kap valami olyan játékot mamától még.
2010. nov. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nagyon jók. Sajna nálunk a sátor nem fér el és alagútja van a szomszéd kislánynak. De még ez utóbbin gondolkozok, lehet, hogy nem árt, ha neki is van :).
2010. nov. 14. 21:54
 4/5 anonim ***** válasza:
A fiam kap golyóvezetőt, fűzős játékot, formabedobót, hintalovat (ezt már megkapta, nagyon imádja), mesevonatot (auchan saját márkás, 3000Ft - állatokat szállít, saját sínen, és az állatok alján formák vannak, csak az a vagon tudja szállítani, amelyiknek ugyanaz a formája:D), építőkockát.
2010. nov. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha "menő" játékra vagy kíváncsi akkor talán megfeleleő lenne a Fisher Price Brümm-Brümm garázs vagy kisautó pálya. Az én fiam még csak 1 éves, nála még korainak tartom, de talán a tied már tudna vele mit kezdeni. Bár elég drágák.
2010. nov. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!