Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » H&M vagy Next ruhák a jobb...

H&M vagy Next ruhák a jobb minőségűek babáknak/gyerekeknek?

Figyelt kérdés
Melyik a drágább?
2010. nov. 12. 13:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én szeretem mindkettőt, ezeket és még C&A ruhákat is szoktam venni a lányaimnak.Nagyjából egy árkategória, de talán a next picit drágább.
2010. nov. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A Next kicsit drágább. Én szeretem mindkettőt, ezt is azt is vásárolok. A next talán színesebb, vidámabb és ha katalógusból rendeled akkor nagyobb a választék.
2010. nov. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A Next igényesebb kidolgozású, jobb az anyag minősége és tartósabb.
2010. nov. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

0 hónapos kora óta, kizárólag H&M!!! vettem már mást is, de mindíg ráfáztam! Vagy kinyúltak vagy a méret szerint 3 hétnél tovább nem volt jó. Pl. most 80-as ruhát hord. Vettem c&a 80-as pizsit, picit még nagy is volt, aztán mosás után + 3 hét hordás után kicsi lett, holott a h&m-ben vett cuccok több hónapig jók. Tehát tudja hordani a kisfiam.

És szépek is!! Igényes a kivitel.


Jaaaa, és csak itt láttam olyan nadrágokat aminek nem gumis a dereka hanem passzé van rajta, így nem nyomja a pocakját!!

Ilyen nadrágokat hordott újszülöttként is!

2010. nov. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Milyen katalógusból lehet rendelni Next ruhákat?
2010. nov. 12. 15:20
 6/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nálunk nincs egyik bolt se, így Ausztriába kell átjárni, de ott nincs Next, csak H&M. A baby méretig nagyon jó a Hc&M szerintem, de 86-os méret után már tényleg nehezebb találni jó dolgokat. Vagyis minden sötét színű, és azt nem szeretem.
2010. nov. 12. 15:23
 7/12 anonim ***** válasza:

[link] innen tudsz rendelni új next ruhákat, meg a

[link] oldalról tudsz használt és új next ruhákat

2010. nov. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem változó, de alapvetően mindkettő jó minőségű, én szeretem mindkét márkát.
2010. nov. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én vagyok aki katalógusból rendeli..én a teszveszen találtam valakit aki megrendeli és elpostázza amit kinézek.

www.next.co.uk

Biztos lehet direktben is rendelni az oldalról, de szerintem a postaköltség miatt nem biztos, hogy megéri, így csak a belföldit fizetem.

2010. nov. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ú, de jó neked! Igen, magamnak rendelni elég gáz lenne, pedig nagyon jó ruhák vannak!
2010. nov. 13. 12:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!