Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elkaptátok a hányós-hasmenős...

Elkaptátok a hányós-hasmenős nyavalyát?

Figyelt kérdés

Mit szedtek rá?


Mi elkaptuk a kedvesemmel, és félek, hogy a babánk is (11 hónapos), mert tegnap hasmenése volt. Elvittem este dokihoz, de nem adott semmit, csak Normaflore-t. Nem csípem a dokit, sose mond semmit, folyton siet, mert csúszás van a rendelésben és tele a váró... Hátha Nektek rendesebb az orvosotok és van jótanács... Köszi!


2010. nov. 11. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Én elkaptam, de szolid volt, egy nap alatt kihevertem, semmit sem szedtem rá. A kislányom nem kapta el.
2010. nov. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
uhhh ne is mond.én is elkaptam.első este hasmenés + hányás(életemben most hánytam 3-szor)utana 1 héten keresztül hasmenés.párom is elkapta neki 1-2 nap alatt elmúlott.kislányom nem kapta el Hála az Égnek.én vettem rá normaflore-t és egy bolus adstringens nevű bogyót ez a kettő volt majd 4 ezer ft.azt hittem seggre ülök.a normaflore viszont jó nagyon én ezt adtam a lányomnak h ne kapja el.megelőzésre van.jobbulást..
2010. nov. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. nov. 11. 12:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk a gyerek kezdte, én meg elkaptam tőle. Doki írt fel valamilyen port, amit kellett neki adnom, meg a hasmenésére kapott Smectát (2xfél tasak/nap) és Normaflort (fél ampulla/nap). Én cudarabbul voltam, hiába vettem be széntablettát, nem segített, csak a Bonus Adstringens. Én is ittam Normaflore-t. Párom nem kapta el.

Viszont nálunk a doki azt tanácsolta, hogy ha lehet, akkor ne nagyon puszilgassam a gyereket, és viseljek maszkot, gyakrabban mossak kezet, mert mire ő jobban lesz, én meg még benne vagyok, visszafertőzhetem.

2010. nov. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Normaflore.

A hasfogók ilyen esetben azért nem ajánlatosak, mert lassítják a gyógyulást.

2010. nov. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!