Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elkaptam valami nyavalyát,...

Elkaptam valami nyavalyát, fáj a torkom. A babócám meg ma viszonylag sokat tüsszög, hogy előzhetem meg, hogy elkapja?

Figyelt kérdés

Maszkot viselek, de tudok valamit tenni?

Oscillococcinumot kaphat egy 4 hós bébi megelőzési célból?

Mennyit?


(fele részben anyatejes, fele részben tápos, szóval az anyatej védelmét is csak 50%-ban élvezi...)


Valószínűleg egy rokon gyerkőc hozta hozzák a kórt, nála náthás tünetek voltak, semmi más... sajna azután jött ki rajta, hogy itt jártak látogatóban... szuper!


2009. jún. 19. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Túlaggódod. AMit el fog, azt úgyis el fogja kapni, nem tudod meggátolni.

Élni kell, ez ezzel jár.

2009. jún. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Meditonsin. Homeos szer, csak ajánlani tudom. Nálunk az antibiotikus sem segytett, ez pedig két nap alatt megoldotta a problémát. 4 hós kórtol lehet, az első tünetek jelentkezésétől kezdve.
2009. jún. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak: az éjjel felvilágosíthattad volna a kislányom a véleményedről, miközben visított, mert nem kapott az orrán levegőt, hiába porszívóztam, és csepegtettem, így se aludni, se enni nem tudott.


Másodiknak pedig köszi, hogy segítesz!

Rohanok a patikába!

2009. jún. 20. 08:36
 4/6 A kérdező kommentje:

Megnéztem neten a betegtájékoztatót, és ezt találtam:


Ne alkalmazza a Meditonsin cseppeket

·ha a készítmény bármely összetevőjével szemben túlérzé­keny,

·ha alkoholbetegségben szenved.

·7 hónapos kor alatt csecsemőkre vonatkozóan nem állnak rendelkezésre kielégítően doku­men­tált tapasztalatok, e korcsoportban nem alkalmazható a gyógyszer.


Most akkor nem értem.


Neked ki mondta a 4 hónapos kort?

Adható akkor 4 hósomnak, vagy nem?


Segííííts kérlek!!!

2009. jún. 20. 08:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia

Ne haragudj, azóta nem voltam itt fent. :(

Én öt hónaposan adtam neki. Anyósom hozta, a gyógyszertárban mondták neki. Remélem már jobban van a babócád!

2009. jún. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia! Hát sajna rendesen elkapta...

De már kifele mászunk a vírusból...

Azért köszönöm, majd legközelebb már felkészültebb leszek!

2009. jún. 24. 07:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!