Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit híznak a babák havonta?

Mennyit híznak a babák havonta?

Figyelt kérdés
8 hetes a kicsim, eddig 600g-ot hízott. Ez kevés? Nem sovány, formás kisbaba. Anyatejet eszik, és este kap néha pótlást. Evés után elégedetnek tűnik. Napi 5x eszik.
2009. jan. 9. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keves, mert mar 2 honapos. Nalunk volt olyan honap, hogy 1 kg-t hizott a baba. Doki mondta, hogy keves?
2009. jan. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Picit kevés. Kb 12-at azért kellne hízni egy héten, de 100-at tuti. Heti bontásban hogy néz ki a súlyváltozás?
2009. jan. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok. Nekem a napi 5 evés kevésnek tűnik, főleg ha kevesebb a tejcid és pótolni kell. Én babám ennyi idősen 7x evett.
2009. jan. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is kevés! Tedd töbször cicire,az én babám 5 hetes és minimum6x de sokszor előferdúl hogy 10x eszik egy nap.

Az én babám kicsit több mint egy kilót hízott egy hónap alatt.Csak anyatejet kap.

2009. jan. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
szerintem is kevés a napi 5x evés természetesen az én babámhoz viszonyítva mert mi ennyi idősen kB 8-9 szer is ettünk,de ne feledd azt sem addig amíg a baba hízik szépen gyarapodik és nem fogy addig nincsen baj,ha pedig éhes lenne akkor előbb utóbb ordítana. Nem feltétlenül kell hogy sokat hízzon.A sokszori evéshez viszonyítva mi sem vittük túlzásba a hízást hiszen mi is 8-900 g nál többet nem hízott a babám. A lényeg hogy egészséges legyen.
2009. jan. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
szerintem ha tudnánk ml-.ben vagy ha mérnénk a babát. de ha a cici -be látnánk ...:))
2009. jan. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!