Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejmennyiség csökkenésének...

Tejmennyiség csökkenésének jele lehet ez?

Figyelt kérdés
7 hónapos kislányom még mindig sűrűn szopik, de már egyre többet eszik szilárd ételt is. Mikor terhes lettem, az egyik jel az volt, hogy nem nőtt a szemöldököm, se egyéb testrészemen a testszőrzet. Vagyis nőtt, csak nagyon-nagyon lassan, meg alig. Most újra ezt tapasztalom, de nem hinném, hogy megint terhes vagyok. Persze nem 100%... Szerintetek ez a változás lehet annak a jele is, hogy esetleg már folyamatosan csökken az anyatej mennyisége...? Vagy ez oltári baromság?
2010. nov. 10. 07:36
 1/4 anonim válasza:

a szoptatás nem befolyásolja a terhességet :)


a tej minősége változik meg ilyenkor..


a mennyisége azért csökkenhet, mert kevesebbet szoptatod a babád, mivel már más ételt is eszik..

2010. nov. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt tudom, a kérdésem arra irányult, hogy terhes lehetek-e, mert megint előjött ez a "nem nől a szemöldököm se" dolog, ami az előző terhességem egyik jele volt. Vagy azért nem nől, mert kevesebb a tej.. ?
2010. nov. 10. 10:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én válaszom = a te utolsó kérdésed a keretben . Jót röhögtem:)
2010. nov. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha bunkó vagy inkább ne szólj hozzá. Vagy közöld normálisan, hogy hülyeség, amit hiszek.......
2010. nov. 10. 13:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!