Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezt olvastátok már? Főleg az...

Ezt olvastátok már? Főleg az együttalvásról szól. érdekes kis olvasmány. Főleg azoknak akik együtt alszanak a babáikkal

Figyelt kérdés
nekünk is van egy 8 hós kisfiunk és velünk alszik. csak gondoltam beillesztem ezt, olvassátok el ha van kedvetek!
2009. jan. 9. 12:56
 1/5 A kérdező kommentje:
2009. jan. 9. 12:56
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Mi is együtt aludtunk a kisfiunkkal, 3 napja altatjuk külön a saját ágyában, mert azt vettük észre, hogy zavarjuk a szabad mozgásban, nagyon forgolódós, de tőlünk nem tud arra "közlekedni", amerre akar.(6 hónapos lesz pár nap múlva).

Igen, ismerem az írást, de könyv formájában: Margot Sunderland: Okosan nevelni tudni kell. Nagyon jó könyv, én mindenkinek ajánlanám, hogy olvassa el.

2009. jan. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy mi csináljuk jól akik együtt alszunk?

(persze nem én akartam igy) tényleg szopizás van egész éjjel.

2009. jan. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem mindig lenullázank mikor azt írom, hogy mi együtt alszunmk a kislányommal és nekünk ez így jó. Pedig csak magunkról írok, nem beszélek erre rá senkit. Mi is még szopizunk éjjel, 11 hónaposak vagyunk. Remélem eljön az az idő is, mikor négyen fogunk együtt aludni:)
2009. jan. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

tokjo cikk, erdekes:-)

itt van egy hasonlo, olvassatok el ezt is


[link]

2009. jan. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!