Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi csirkemájat lehet...

Mennyi csirkemájat lehet főzelék mellé adni 9 hós babának?

Figyelt kérdés
és tényleg csak egyszer lehet egy héten?nekem a védőnő azt mondta,hogy egyik nap csirkemell másik nap máj.és csirkemellből mennyit lehet egyszerre?
2010. nov. 8. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Én mindkettőt úgy csinálom, hogy megfőzök nagyobb adagot, leturmixolom és jégkockatartba fagyasztom. Minden főzibe (tehát a délibe és az estibe is) egy-egy kocka husit-vagy májat teszek.

és igen, én is úgy tudom hogy májat hetente csak egyszer lehet adni.

2010. nov. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is mindig 1 jégkockányit adtam.
2010. nov. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, és májat valóban csak heti 1x adj, mert még kicsi a gyerek, és nagyon megterhelné a máját.
2010. nov. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Én sokallom a jégkockányi adagot! Én védőnőm szerint 1 kiskanálnyi elég,heti 1x.
2010. nov. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az álmoskönyv szerint csirkehúsból 5 dkg (főzve), májból 3 dkg 1 adag. Húst lehet naponta is, de májat tényleg csak heti egyszer. Gondolom te sem eszel heti 2-3-szor belsőséget.
2010. nov. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!