Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 82 cm a fiam, vettem neki egy...

82 cm a fiam, vettem neki egy 80-as overált, de még egy kicsit nőhet bele, nem kellett volna megvenni? Ha éppen jó még a 20-as cipő, télire mekkorát vegyek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:
21-es cipőt vegyél.Én 86 os overált vettem volna...
2010. nov. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Dehogynem kellet volna


-alá is kell öltöztetni

-a tél még csak most kezdődik és márciusig tart simán nőhet még jópár centit ezek alatt.


-21-eset.

2010. nov. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A tél végéig még nő vagy 5-6 centit, ezt számold bele.

ja picit nagy, pont jó lesz. Én nem vettem volna kisebbet. a cipőnek nem írom a méretét, két zoknival, vagy ahogy szoktad télen öltöztetni, úgy próbáld fel, lehet, az 1 számmal nagyobb is kicsi lesz.

2010. nov. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Páran félreértették a kérdést, nem kellett volna megvenni. Januárra kicsi lesz. HA tudod Teszveszezd el és vegyél neki 86-t.

Cipőből pedig szerintem 22-t vegyél, mert ez az az idő, amikor akár havi/kéthavi egy méretet is nő a lába + gondolom vastag zoknival adod majd rá. De mindenképp nézd a centiket /hány cm a lába és a cipő belső hossza/ és ne a számozást. Ideális esetben egy téli cipő kb 1.5 cm-rel nagyobb.

2010. nov. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem a kérdést értettük félre, de ha gyakorló anyuka vagy, tudhatod, hogy nem a méret a lényeg. lányom 86 os overált hord a télen, pedig 91 cm.
2010. nov. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én mikor vettem, mindenki azt mondta, overálból legalább 2 számmal nagyobbat vegyek. nálunk bejött. Lányom 74-es ruhákat hordott és már kicsi volt neki két 86-os overál is.

Kilányom 8 hós, de már kicsi neki a 74-es overál...

A cipő megint iylen, volt 19es cipőnt amit kinőtt, és 18-as, ami nagy volt...

Szóval nem a méret a lényeg...rá kell próbálni

2010. nov. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom felhúzni az álláig a cipzárt se,mert nagy egy kicsit.A csizma is segít rajta nem?
2010. nov. 8. 16:52
 8/8 A kérdező kommentje:
Ő is a tavalyi kabátját hordja,pedig már 16 hónapos:)
2010. nov. 8. 16:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!