Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tanítsam meg, hogy ha...

Hogyan tanítsam meg, hogy ha éjjel felébred visszaaludjon?

Figyelt kérdés

1,5 éves a gyerkőcöm. Este 5-10 perc simogatás után elalszik az ágyában, de éjfél körül felébred és csak a mi ágyunkban, közöttünk hajlandó elaludni. Közöttünk reggel 8-ig is képes aludni, felébredés nélkül.

Kicsi a lakásunk ezért egy szobában alszunk a kisfiammal, de persze van külön ágya.


Ha kérhetem, azt ne írjátok hogy ennyi meg annyi ideig hagyjam sírni, mert az ellen minden porcikám tiltakozik.


Előre is köszönöm a válaszokat! :-)


2010. nov. 8. 13:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom azóta alszik éjjel rendesen, amióta egyedül aszik el a kiságyban. (én kimegyek a szobából, se simi, se ringatás, stb). Így tudja magát azóta visszaaltatni.
2010. nov. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az enyém magától tanulta meg. kb. 21 hós korától alussza át az éjjelt. továbbra is felébred, de elég már neki a cumi, nem kér cicit, mint azelőtt. pedig úgy alszik el, hogy eltte még kap most is, bár már csak cuminak használja, kb. 1-2 percet cumizik rajta aztán elveszem, mert már fáj (nincs már tejem, csak pár csepp). és akkor elalszik.

23 hónapos lesz nemsoká

2010. nov. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A fiam most szokott le a ciciről, cumizni sohasem cumizott. Éjszaka nem kap enni, csak egy kis vizet ha kér.
2010. nov. 8. 16:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!