Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 honaposan fogzas? Raadasul...

2 honaposan fogzas? Raadasul a szemfoganal dudorodik?

Figyelt kérdés
Nyalzik, etvagytalan, visit, nagyon ragja a dudit, egyik orrlyukabol atlatszo valami folyik, nyugtalanul alszik, de fogak 2 honaposan? Raadasul szemfog?lehetseges?
2010. nov. 7. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
persze. Bőven lehet. Itt a körzetben a védőnőm mondta hogy nem egy babája volt aki már foggal született. Kicsit korán kezdi de ez nem baj.
2010. nov. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az én lányomnak 10 hetesen kezdett jönni a szemfoga, rohantam vele az orvoshoz és mondta, hogy ez teljesen normális. Aztán egyszer csak megállt a növésben és 11 hónapos volt mikor az első fogacskája (elöl, lent) teljesen kibújt. Azóta van neki 9, de a szemfoga még ugyan akkora mint volt. Hőemelkedése vagy láza nem volt a picinek?
2010. nov. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem ereztem, hogy lazas lenne, de nem szereti a meleget, a polyat, amit eddig imadott, tegnap lazabb volt a szeklete, mint a megszokott, es zoldesebb, hirtelen nem is tudom, amig nincs fog, teljesen sima az inyecskeje, ugye? Hat neki ott hatarozottan dudorodik, de nem erzem, hogy eles lenne
2010. nov. 7. 12:33
 4/4 anonim ***** válasza:
12:29-es anyuka vagyok: Csak saját tapasztalat a kislányomnál (illetve a kis húgom is most fogzik)nekik úgy volt, van, hogy picit recés az ínye és fehérebb színű (világosabb az ínye ott. Eszembe jutott, hogy mehet a hasuk is a kis hugimnak legalább is megy. Sajnos... Amúgy a lányomnak úgy volt, hogy fehérebb volt az ínye aztán egyszer csak elkezdett sikítva sírni (ez kb 15 percig tartott) nagyon picit vérzett is (volt egy kis pont az ínyén ahol volt egy vér pötty és neki ezalatt a 15 perc alatt bújt ki a foga. Szóval szemtanúja voltam az első fogacska kibújásának. Mostanában vettem észre, mikor orrszívó porszívóztunk és sírt, hogy hátul is van egy fogacskája ami teljesen kibújt (amúgy utálja ha a szájába nyúlkálok csak a fogkefét szereti) szóval azzal annyira nem volt gond, hogy észre sem vettük.
2010. nov. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!