Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 29. -én lesz 2hónapos a...

29. -én lesz 2hónapos a babám. Alul az ínyén 2 kis hegyes (olyan mintha bőrdarabka lenne) áll ki a két szemfogánál és piros is. Jöhet a foga?

Figyelt kérdés

3-4napja elég nyűgös, az arcát dörgöli amikor fekszik az ágyába, mintha a nyála is több lenne, néha elutasítja a cicit is, álmából rettentően feltud sírni és nagyon fájdalmasan sír. eddig hébehóba a pocija is fájt, arra gripe watert kap és elmúlik, de ez nem olyan!

2hetes kora óta megvan az éjszakai 6órás alvás, de mostanában egyszer felébred és sokat nyöszörög mikor alszik, szemmel láthatóan kínlódik és van amikor SEMMI nem jó neki.


jöhet a foga? ha igen mikorra bújik ki?


2009. okt. 23. 08:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet a foga.

Mi is korán kezdtük a kínlódást, de foga csak fél éves korára lett:)

Kitartást.

2009. okt. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem még elég hamar van ahhoz, hogy a fogacskája jojjon, s nem is a szemfog jon ki elsonek. Probáld megnézni neki, hogy nem-e inkabb holyag szeru, mert akkor valami fertozés lehet amit kezelni kell, hogy szét ne terjedjen neki a szájában. de csak tipp
2009. okt. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!