Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan töltitek a délután...

Hogyan töltitek a délután most hogy ilyen korán sötétedik?

Figyelt kérdés
Mire fölkel a 13 hónapos kislányom majdnem teljesen sötét van, nem tudunk kimenni és ez nagyon hiányzik mert a kinti levegőtől fárad el eléggé ahhoz hogy jól aludjon...
2010. nov. 6. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mi délelőtt elég sokat kint vagyunk, néha a babakocsiban alszik a kisfiam (11 hós). Ebéd után mégegyszer kimegyünk, játszótérre, vásárolni, stb. Délután alszik egyet bent vagy még a babakocsiban hazafelé a játszóról. Uzsi után játszunk, tornázunk, énekelek neki, ő tapsol rá, követ mindenhová, játszik a kutyával, apával... Nekem is furcsa így nyár után, hogy ilyen hamar sötét van és nem tudunk kint lenni, de szeretem a téli hangulatot is, és jó bent is játszani.
2010. nov. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát én meg elindulok vele ilyen sötétben is:bolt,pékség,gyógyszertár stb,az élet ettől nem áll meg.Ezt is szoknia kell.Télen majd megyünk szánkózni is(reméljük lesz hó is)6 hós
2010. nov. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
hát igen attól függ hol laksz,mert városban nyugodtan mehetsz sétálni,ott elég nagy a fény,falun azért más,ott nagyon sötét tud lenni.mi már nagyobbak vagyunk,de annyit azért változtattam,hogy kicsit hátrébb tettem az uzsit,igy előbb ki megyünk aztán eszünk,majd játszás kezdődik,a maga korosztálya szerint,mi pl fogócskázunk,könyvet olvasunk,labdázunk,kockákat rakosgatunk,mikor mi teszik neki.
2010. nov. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem rosszindulatból kérdezem, hanem kíváncsiságból, miért nem tudtok kimenni sötétben? Akkor még nagy a forgalom, emberek jönnek-mennek az utcán. Mi este fél 8-kor még sétálunk 20 percet a kutyával.

De a kérdésre válaszolva, mi bent a lakásban labdázunk, "bújócskázunk", könyveket nézegetünk, ugyanúgy telnek a benti órák napszaktól függetlenül.

2010. nov. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anniebianca ***** válasza:
Nálunk is besötétedik majdnem, mire felébred. Mi kertesben lakunk, elvileg kivihetném alkonyatkor is, de ilyenkor már itt falun mindenki befűt, tüzel, füstöl mint a barom, így nem viszem ki a füstbe.
2010. nov. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!