Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Ti nem vagytok a...

Anyukák! Ti nem vagytok a napokban kicsit ingerlékenyebbek?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy ez az időjárás változás miatt van,de én teljesen ki vagyok készülve.A babám is sokkal nyűgösebb.Ti hogy vagytok és mit szóltok,hogy jön az eső,több mint 1 hétig mutatja.Én nagyon remélem,hogy ki tudunk majd mozdulni.
2010. nov. 5. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia.Én is olyan nyűgös-feszült vagyok!! de már ilyen idők lesznek :((
2010. nov. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én már vagy 3 hónapja ingerlékenyebb vagyok....

16 hós leányzó anyukája

2010. nov. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem csak a napokban, a hetekben! a párom elkönyvelt depressziósnak. pedig nem vagyok az! :)
2010. nov. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak én vagyok így ezzel,néha már agygörcsöm van....saját magamtól sokszor
2010. nov. 5. 21:59
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

3 hete egyedül vagyok itthon a 2 kisfiammal,apa állandóan dolgozik,a pici bölcsis,állandóan beteg,éjjel sem alszik jól,így én is kivagyok purcanva,a pici ráadásul olyan hisztis lett,hogy már lassan be sem merek menni vele a boltokba,hazáig üvölt.

Én is úgy érzem,hogy már nem nagyon bírom

2010. nov. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem is időjárás a hibás,napok óta alig alszom igy nagyon fáradt vagyok.22 hónapos fiam nagyon korán kell pár napja megint,és igy ő is fáradt.nehéz áthidalni ezeket a helyzeteket.
2010. nov. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem 3 hónapos a kisfiam és tulajdonképpen még kezdő anyuka vagyok és mindig kattogok valamin,hogy ezt vagy azt jól csinálom e?A párom szinte egész nap dolgozik és egyfolytában egyedül vagyunk,amikor hazaér,akkor meg túl fáradt,úgyhogy sajnos ezért agyalok ilyen sokat,mert nem tereli el valaki a figyelmemet és már ebbe vagyok belefáradva.Ez fog valamint változni?Közbe meg imádom az anyaságot,nem cserélném el semmire.
2010. nov. 6. 12:37
 8/8 anonim ***** válasza:

Érdekes hogy én is most sokalltam be. Eddig vidáman pozitivan terelgettem a 2,5 évesemet és a 9 hósomat, de most valami olyan irgalmatlan rosszaság tört rá mindkettőre meg úgy egyedül is vagyunk már hónapok óta igazából, eláraszt a házimunka, a kölkök sokszor sírnak, a kicsi szeparációs szorongós, nem lehet ellépni mellőle szinte, mindenen sír most ( de lehet h a foga is jön ki tudja) a nagy meg mindent kipróbál amit megtiltottunk neki eddig és eddig meg is értette most újra és újra leteszteli meddig mehet el..

Pont tegnap éreztem azt délután felé hogy bárcsak már este 8 lenne és letehetném aludni őket és lenne egy kis nyugalmam :(

Ami nem szép dolog, tudom hiszen én akartam őket megszülni.

2010. nov. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!