Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik popsitörlő váltbe a...

Melyik popsitörlő váltbe a legjobban?

Figyelt kérdés
tegnap 20:27
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Nekem a dm-es 99%os víztartalmús. Rossmannak is van hasonló az is kb ugyanilyen jó.
tegnap 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Sudocrem sensitive. Sokat próbáltunk, de ez vált be a legjobban.
tegnap 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Rossmannos. A dm-es nekem azért, nem, mert mindig leszakadt a nyitó fül, de nagyobb baj, hogy egyszerre kijött "száz". Ezeken kívül mást nem próbáltam.
tegnap 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%

Imádtam a tesco zöld sajátmárkásat ameddig műanyag kinyithatós volt. Amióta csak visszahajthatós öntapadós azóta a minősége is pocsék lett.

Azóta a zöld pamperst vagy nagyritkán a rossamann sensitive sajátmárkásat veszen

tegnap 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
tegnap 21:13
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Pampers Aqua Pure ami most már Pampers Harmonie Aqua néven kapható.
tegnap 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Nekem a Neogranormon baby. A dmesből is szoktam venni, de az nem elég nedves és tényleg sokszor húsz kijön egyszerre.
tegnap 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Dm-es
tegnap 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Pampers 99%- èk víz.
tegnap 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Rossmann 99% víz, de amúgy nekem sokszor abból is csopoosan jön. Bármi másnál amit próbáltam, nekem a kendő anyaga kellemetlen tapintású volt. De nem próbáltam túl sokfélét.
tegnap 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!