Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mekkora a baba hossza 2...

Kinek mekkora a baba hossza 2 hónaposan?

Figyelt kérdés

Kislányom kizárólag anyatejes, de szinte csak a minimumot hízza, ilyen kis vékonyka, de hosszú alkat.


4700 gramm és 62 cm.


3035 grammal és 53 cm-vel született.



#2 hónapos #Baba hossza
okt. 16. 15:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, jövőhéten mérik. Remélem, eléri a születési hosszát, mert az 1 hónaposon 2 centivel rövidebb volt🤣(Állítólag nem ment össze, csak máshogy mérik a kórházban.)
okt. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

10es.

Nekünk is máshogy mérték a kórházban, és máshogy a védőnő. Elvileg az egyik nyújtott lábfejjel, a másik csak sarokig mérte. De a védőnő mindig a saját méréséhez hasonlította

okt. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Bocsi, 11es
okt. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#12! Igen, a kórházban csak mellette mérnek állítólag, ő meg ugye berakta abba a "satuba". Az nyilván pontosabb. Logikus, meg minden, csak ugye, először mindenkit a kórházban mérnek, ilyen alapon mindenkinek rövidebbnek kéne lenni utána, én meg még senkinél se hallottam addig. Persze, tudom, hogy már nem lesz ilyen eltérés, mert már olyan a mérés, mint az előző. Kíváncsi is vagyok. Úgy látom, most nem csak széltében nőtt a kis pufim, hanem hosszában is😁
okt. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!