Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól alszik el magától a...

Mikortól alszik el magától a baba? Nálatok mennyit bírt fent lenni 4-5 hónaposan?

Figyelt kérdés
Kislányom mindjárt 5 hónapos,napközben is mondhatni jól alszik, de ringatni kell, hogy elaludjon, rajtam alszik, mert amint le teszem felkel. Babakocsiba elalszik magától, éjszaka is ha felkel eszik és magától vissza alszik.. napközben nem megy, dörzsöli a szemét, ásítozik.. fentlét általában nála 1-2 óra max, ha ennél többet fentvan túlfárad és olyankor egy komplett boszorkányüzést kell végre hajtani, hogy el tudjam altatni. Bár most a meleg miatt inkább 1, 1,5 órát bír, utána kezdi a szem dörzsölést és a hisztit. Egyszóval nincs az, hogy magától elalszik, sírni meg nem szeretném hagyni.. próbáltam már hogy simogatom beszélek,suttogok hozzá, de majd 1 óra elteltével se jött össze, csak azt értem el, hogy túlfáradt. Köszönöm előre a válaszokat és segítséget😊

jún. 27. 17:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam sem aludt el magától 10 hónapos koráig ringattam

Utána csak mellé feküdtem és elaludt.

jún. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
8 éves a lányom, kell az esti mese, a nap átbeszélése és az,hogy ottmaradjak,amíg elalszik.
jún. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
1,5 évesen már elaludt egyedül, de csakis akkor, ha nem látott engem
jún. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
6 hónaposan kezdte hogy elaludt magától... Szép 2 hónap volt 🙂 mert 8 hónaposan újrakezdődött a fogzás a szeparációs szorongás és a mozgásfejlődés hatására ... Annyi különbséggel, hogy mostmár bükfenceket vet a kiságyban... És nem lehet lelőni... Ringatva se 🤣
jún. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hat, nem tudom ez mennyire realis, marmint ha te ugy erted a magatol alvast, hogy csak leteszed a kisagyba es alszik.

Az en kisfiam amugy ilyen tipus volt egy darabig, de egy ido utan igenyelte mar azt, hogy mellette legyek vagy a ferjem, meseljunk neki es stb.

Amugy nem csinaltam semmit, az o igenye volt az, hogy egyedul elalszik. En csak rajottem, amikor mar feszengett es sirt a kezemben, nem hagyta magat ringatni, na akkor letettem es elaludt. Es onnantol kezdve 7-12 honapos koraban ez igy is volt.

De aztan nem.

Nem is varom el tole, igazabol nekem vegig pont az volt a furcsa, hogy egyedul elaludt. De mondjuk cserebe kelt ejszaka rendesen, azt azert nem sikerult megugrani, hogy at is aludja :DD

jún. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lassan 2 éves és ringatva tud még egyelőre elaludni. Nem erőltettem rá sosem más módszert mert így is volt mindig a leggyorsabb és úgy láttam rajta hogy neki így volt a legkönnyebb, mára már mondja is hogy így szeretne aludni hiába probaltam máshogy (néhány alkalommal sikerült már)
jún. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fiaimat nagyon sokáig ringatni kellett és sokáig keltek is éjszaka. Lányom kezdettől fogva elalszik magától a kiságyban, nem is bírja, ha rángatni próbáljuk. Éjszaka viszont még kétszer kel, 7 hónapos lesz jövő héten.
jún. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*ringatni!!!😆
jún. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kb 1,5 éves kortól elég volt leülni az ágy mellé és 5 évesen kérte, hogy mese meg puszi után menjek ki.

De nem is erőltettem az egyedül elalvást, én elnyomkodtam a szobájában a telefonom, míg elaludt.


Igazából 1,5 évesen cseréltünk ágyat, abba szívesen lefeküdt, korábban volt húzós az altatás és időnként próbálkoztam hátha, de tiltakozott nagyon.


Hogy mennyit bírt fent lenni, 7 hónapos korig 4x aludt nappal, szerintem nem volt ébren 1,5 óránál többet addig.

jún. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kislányom 5 hós. 3 hós kora elött egyik altatásnál( leülök a kanapéra és a karomba veszem és elringatom) elkezd üvölteni, üvölt 5percig na mondom ha a kezembe üvölt mit mást tehetnék lerakom, na leraktam a kiságyába és elaludt. Egyébként hason alszik szóval hasra raktam le a ringatásból mindig.Igényelte hogy ottlegyek fogjam a kezet simogassam a fejét mig elalszik. Most már ezt sem igényli,berakom és jövök is el, van hogy sír mert elvesztette a cumit visszamegyek odaadom a cumit. Ez változó, van baba akinek igénye az altatás 1-2 évesen is. Itt nem igényli. Este ugyanez. Berakom a babaöbölbe de itt este 21hkor énis lefekszem vele együtt már a szobába.
jún. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!