Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudnám eladni a babakocsin...

Hol tudnám eladni a babakocsinkat? Már elég sok helyen próbáltam és elég olcsón is árultam de nem veszik meg! Nagyon keveset használtuk pedig én újonnan vettem.

Figyelt kérdés
2010. nov. 4. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hol próbáltad már? Vatera, Teszvesz, Express, Zsibvásár? Vagy vidd be egy bababizományiba, ott általában azonnal megveszik tőled, főleg ha tényleg olcsón adod és jó állapotú.
2010. nov. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vatera, tesz-vesz és az expresszen fenn van de sehol semmi :(
2010. nov. 4. 14:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Beszélj a védőnővel, van-e most olyan kismama, aki nemsokára szül és még nincs kocsija, esetleg kitehetsz a tanácsadóban is hirdetést, vagy bolt elé, hirdetőre.
2010. nov. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Előbb utóbb biztos elmegy... Sajnos türelem kell hozzá, vagy még lejjebb viszed az árat:(
2010. nov. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Belinkeled ide? Kíváncsi vagyok, hogy milyen, és mennyiért adod, na meg hogy tetted fel, gy lehet jobban tudunk segíteni, tanácsot adni, amivel nagyobb sikerrel járhatsz.
2010. nov. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is feltettem egy hasonló kérdést hónapokkal ezelőtt, mivel nekem se akarták megvenni sajnos és csak itt kerülgettük. Kaptam néhány hasznos tippet itt anyukáktól hogy mit tegyek még fel képnek, meg hogyan tegyem fel, mi látszódjon.

Akkor itt ezen az oldalon meg is keresett 2 anyuka is de komolyatalan érdeklődők voltak sajnos.

Viszont utána átrendezve a tanácsok alapján a hirdetést és 3 ezer ft-tal leárazva elment pár nap alatt.

2010. nov. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Roan babakocsi meg van hozzá minden tartozék( pelenkázótáska, esővédő stb. )!

Kék szinű.

Képet hogyan tudok ide feltenni?!

13.000 ft-ért szeretném eladni!

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2010. nov. 4. 15:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!