Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tartsam a gyereket meg...

Hogyan tartsam a gyereket meg a cumisuveget, hogy a leheto legkevesebb levegot nyelje?

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Függőlegesen,pl.ülve.Hisz a büfi is ebben a pózban távozik a leggyorsabban.
2010. nov. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2 honaposat. Ulve? Igy tartom most, de szabad igy?
2010. nov. 3. 20:17
 3/7 anonim ***** válasza:

Mennyi idős? Olyan üveget kellene venni, ami levegőzik. Nektek milyen van? Mi MAM-ot használtunk, anti-colic-ot, bár mosogatni elég macerás volt. Én szinte fekvő helyzetben tartottam a babámat az ölemben és kb. derékszöbgen volt a cumi hozzáképest. Most 9 hósan fekszik az ágyon és úgy eszik. Ha hasra fekteted, úgy a legkisebbek is tudnak egyedül büfizni. Nálunk kicsit hasfájós volt, én ezért altattam így, főleg éjjel. Ha már hason tud lenni, kúszni-mászni stb. akkor már kijön nekik a büfi. Én azóta nem is büfiztetem.

Hasfájós a babád?


Ilyen az üveg:

http://www.youtube.com/watch?v=-UyImn154U8

2010. nov. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen van, de szerintem az az igazság, ha akar úgyis nyel levegőt és ha hajlamos rá mindegy miből eteted és hogy akkor is hasfájós lesz... Én is elkövettem mindent mégsem tudtam kikerülni...
2010. nov. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok,utolsóval egyetértek,csak én nem akartam ezt írni,mivel nem válasz a kérdésedre.Az ülés ilyen pici gyereknél azért túlzás,a lényeg h próbáld meg a lehető leginkább függőlegesben tartani(ha nagyon akarsz a pózra figyelni),és többször is büfiztetni az evés során.
2010. nov. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vegyél olyan cumisüveget, ami nem enged levegőt a baba pocakjába. Nekem is ilyen van, imádom!!

[link]

2010. nov. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Van nekunk mam es avent is. Barhogy tartom, cuppog ahogy szivja. Most azert mert nem jon neki, vagy azert mert moho? Talan nagyobb cumika kellene?
2010. nov. 3. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!