Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegnap du 2 óta 15 perceket...

Tegnap du 2 óta 15 perceket alszik (èjszaka is) és állandóan sír. Már megőrülök. Csak a nàtha miatt lehet ilyen?

Figyelt kérdés

6,5 hós. 5 napja kapott Bexerot+Neisvacot. Tegnapra náthás lett. Tegnap este sokat pukizott, most megint kezdi. Valószínűleg láza is volt reggel.


25 órája 15-30 percet alszik, majd felsír. Több óra mire újra visszaalszik kb 20 percet, aztàn felsír és sír... Éjszaka sírt, aludt, sírt, aludt. Összefüggően 1 órát nem aludtam.


Volt màr 2x náthás, de az nem viselte meg.


Ezt lehet csak a náthára fogni? Nem szörcsögve ébred, de zavarja az orra is.



tegnapelőtt 15:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Megzavarta a 2 oltás.
tegnapelőtt 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
58%
#9 a tiéd valószínűleg hasfájós. 3 hónapos korára elmúlik.
tegnapelőtt 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

#10!Köszi. Engem átvertek. Az összes könyv azt írja, hogy ilyenkor még tizenx órákat alszanak. Azt senki nem mondta, hogy 1hét alatt😭

Ha elalszik, akkor már nem ébred, csak nem alszik el! Már mindent kipróbáltam, nem hajlandó becsukni a szemét. Az elejétől kicsi volt az alvásigénye, de azt legalább éjszaka töltötte ki, nappal nem aludt. Most viszont akkor se. Hajnal 5körül dőlt ki, én 9-kor keltem, akkor már fent volt. A séta alatt aludt 2-2,5 órát és ennyi. Akkor én nyilván nem tudok. És nem, már nem is bízom benne, hogy ma éjjel végre alvás lesz, mert minden nap csalódás.

tegnapelőtt 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#12! Igen, hasfájósnak hasfájós, az biztos, de szerintem nem csak az, mert egy idő után nem húzgálja fel a lábát, mint olyankor. Meg akkor is folytatja, ha túlvan minden büfin, pukin, kakin.

Meg ugye, az nem magyarázza, miért nem csukja be a szemét. Szerintem túlfárad és nem tud elaludni, de már fogalmam sincs, mivel próbálkozzak.

tegnapelőtt 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lorugas volt neki ez a két oltás, és valószínűleg fáj is valamije, ha ilyen szinten nyugtalan. Én is adnék neki egy kicsi fájdalomcsillapítót.
tegnapelőtt 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
47%

15!


11 vagyok. Én is ezt írtam. Két ilyen oltás egyszerre...bolond az a doki.

tegnapelőtt 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!