Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegnap du 2 óta 15 perceket...

Tegnap du 2 óta 15 perceket alszik (èjszaka is) és állandóan sír. Már megőrülök. Csak a nàtha miatt lehet ilyen?

Figyelt kérdés

6,5 hós. 5 napja kapott Bexerot+Neisvacot. Tegnapra náthás lett. Tegnap este sokat pukizott, most megint kezdi. Valószínűleg láza is volt reggel.


25 órája 15-30 percet alszik, majd felsír. Több óra mire újra visszaalszik kb 20 percet, aztàn felsír és sír... Éjszaka sírt, aludt, sírt, aludt. Összefüggően 1 órát nem aludtam.


Volt màr 2x náthás, de az nem viselte meg.


Ezt lehet csak a náthára fogni? Nem szörcsögve ébred, de zavarja az orra is.



tegnapelőtt 15:13
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Most is látom, hogy hulla fáradt, de nem alszik.. nem ittam több kávét és nem ettem cukrosat.
tegnapelőtt 15:20
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy fogzik? Adj neki fajdalomcsillapitot, hatha.
tegnapelőtt 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
4%
Adj neki zopigent és kventiax-ot. Attól majd el alszik! Plusz adj neki tramadolt ha fájdalmai vannak. De egyébként érdemes lenne a gyerket meg kérdezni hogy mi a baja. Esetleg az ügyelete orvost ki hívni.
tegnapelőtt 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem làtni semmit az ínyèn és kivételesen nem rágja a kezét sem, viszont úgy voltam vele reggel, hogy alapból melegebbnek éreztem meg azt gondoltam hátha fáj a torka pl és kapott Nuforent. Utána picit nyugodtabbnak tünt.
tegnapelőtt 15:48
 5/16 A kérdező kommentje:

3-as: Nem tudom eldönteni viccelsz-e, de ennyi erővel ópiumot is adhatnék neki. Ha nem viccnek szántad, akkor köszönöm, de ezek még egy lovat is kiütnének. Remélem nincs gyereked és nem tanácsolsz ilyeneket másoknak, mert nagy baj lehet belőle.


A nagytesó is náthás (szintén 1 éjszaka nem aludt, de ő már nagy) + én is.

tegnapelőtt 15:52
 6/16 anonim ***** válasza:
86%

Bocsi az offért,de "érdemes lenne a gyereket megkérdezni, hogy mi a baj?". Most ez komoly? Az első amit leír a kérdező, hogy 6,5 hónapos.

Számtalanszor tapasztaltam màr én is, hogy írok egy kérdést amiben az első mondatom, hogy milyen idős a gyerekem és legalább 3-an beírják, hogy "nem tudom milyen idős, de...". Kicsit legyünk màr figyelmesebbek.

tegnapelőtt 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
10%
6-osnak! Az hogy 6,5 hónapos azt nem jelenti azt hogy nem kell meg kérdezni a gyereket. Sőt igenis meg kell kérdezni a gyereket! Sőt a gyerekkel beszélgetni kell!
tegnapelőtt 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%
Kérdezd meg egy 6.5 hónapostól hogy mi a baja😂😂😂?
tegnapelőtt 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
69%

Hát, nem fog tetszeni, de én most irigyellek. Az enyém ugyanezt csinálja 1hete, csak alvás nélkül. 4hetes. Egész éjjel üvölt. Hajnal 4-kor már sírva könyörögtem neki, hogy fejezze be és legalább csukja be a szemét. Semmi.

Ui.: Én megkérdeztem, mi baja van. Nem mondta meg🤣

tegnapelőtt 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet fog, láz, torok, vagy fül is. Vagy csak növekedési ugrás, kitudja...

Azért én 1-2 ilyen nap után elvinném orvoshoz, ha nem javul, nézzen bele a fülébe, hallgassa meg a tüdejét, stb., illetve méregetném a lázát. Ő azért még pici ahhoz, hogy csak megtippeljük, hogy talán lázas. Ha az, akkor fontos lenne a csillapítás.

Egyébként a lányom 2,5 éves és minden betegség első 2-3 napja ilyen a kezdetektől, csak mostmár nappal totál nyűgös, hisztis (nem csak sír), éjjel meg 20 percenként keservesen sírva kel. Onnan tudom, hogy javul, hogy egyre többet alszik és kevésbé nyűgi.

Egyébként 9-es üdvözöllek a klubban. Az én lányom is ilyen letehetetlen, nyugtalan baba volt, szerintem embertelen, amit vele megéltünk. Kb. 4 hónaposan legalább az éjszakák javultak, ha sikerült nagy nehezen elaltatni. 8-9 hónaposan a kúszással, mászással javult megint, majd a napi fix egy alvással. Tudom nem vígasz, de kitartás, sokan benyaljuk!

tegnapelőtt 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!