Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van, akinek csinál ilyet a...

Van, akinek csinál ilyet a babája? Kérdés lent

Figyelt kérdés
Kisfiunk 7,5 hónapos. Kb 1-1,5 hónapja közelharc minden öltöztetés. De nem csak hogy forog, elmaszik, úgy üvölt mint akit nyúznak. Még ha kész az öltözés utána is percekig tud sírni. Mindent megpróbáltatunk, éneklés, mondóka, kedvenc játék, érdekes játék, mászás közben öltöztetés :D de semmi sem használ. Az esti fürdés utáni öltözések pedig még ennél is durvábbak, ott a torolkozestol addig sír míg meg nem kapja a cumisüveget (anyatejes de este lefejt tejet kap, attól 4+ órát alszik az éjjeli evésig, szopi után hamarabb kel) Itt is mindennel próbálkoztunk, fürdés előtt evés, mesemondas, éneklés, zene, bohockodas, játék, de nem segít semmi, osszeszoritott szemmel teljes erővel sír és sikít:( Van, akinek volt hasonló és valami bevalt? Vagy majd csak egyszer kinovi? Ez az esti sírás kB születés óta megvan, egyszerűen nem szereti az esti rutint, pedig minden komfortnovelo trukkot bevetettunk, de eddig a nappali öltözködések nem voltak ilyenek. Egyébként nem szereti a babakocsit meg az autós ülést sem, ezekben is percek után sír, gondolom egyszerűen nem szereti hogy nem tud mozogni, de az már egy másik kérdés lenne. Köszönöm a válaszokat előre is!

szept. 16. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem fázik. Nincs hideg a lakásban?
szept. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs :( sajnos ezt a nagy kánikulában is csinálta. De köszi szépen az ötletet!
szept. 16. 20:08
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy egyébként a levetkőzést jobban bírja mint a felöltözést. Lehet mert addigra fogy el a türelem teljesen(?).
szept. 16. 20:10
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam ugyanezt csinálta. Utálta az öltöztetést nagyon sokáig. Én is énekeltem, mondókáztam stb. A védőnőt kérdeztem azt mondta sok fiú csinálja ezt az elején elmúlik. Anyám is mesélte mindkét bátyám ilyen volt én meg nem. Nálunk mondjuk elmúlt három-négy hónapos korára, de addig minden öltözés, fürdés pelenkacsere ilyen volt. A fürdésnél nézd meg a víz milyen. A mi fiúnk például nem a nagy könyvben megírt hőfokot szereti.

Az is lehet estére már nagyon elfáradt és éhes is azért sír. Nézd mennyi idő telikel az utolsó étkezés/alvás között. Lehet ez is gond.

szept. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Sajnos már az étkezést, fáradtságot mindent kizartunk, próbáltuk máshogy. Az az érdekes, hogy nalunk régebben ennél sokkal jobban bírta, este nyugos/sírós volt de napkozben nem volt gond. De most szinte napról napra nehezebb..
szept. 16. 23:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!