Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen típusú babamérleg v...

Milyen típusú babamérleg v csecsemőmérleg vált be nektek, szeretnék venni de melyik megbízható?

Figyelt kérdés
Sokfélét látok a teszveszen, vaterán meg expresszen is, de nem tudom melyik típus megbízható, pontosan mérő...
2010. nov. 3. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk Momert (asszem 6420) van, bevált, már a 3. baba "használja". Annyi, hogy nyugiba kell legyen rajta a baba.
2010. nov. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szintén Momert, semmi gondunk vele.
2010. nov. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogy milyet vegyél nem tudom, de Lanaform-ot biztos ne vegyél. Én nagyon utáltam, mert a legkisebb mozgásnál is össze-vissza ugrált a kijelző, nevetséges értékeket mutatott a végén. Csak akkor tudtam használni mikor a babám még újszülött volt, alig mozgott.
2010. nov. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tefal. A momert tényleg jó, de ha kicsit is mocorog rajta a baba, akkor nem mér:( A tefal meg a mocorgás közben is mér, és átlagol.
2010. nov. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk volt kölcsönzött, amíg nem mocorgott jól mért, utána az átlagolás gombot kellett megnyomni. Utáltam, mert fontos volt tudni, hogy mennyit evett, de nem bíztam az átlagolásban. Kaptam kölcsönbe egy Tefal-t unokatesómtól, hát ég és föld, ha mocorog, akkor is pontosan leméri, nem ugrál a számkijelző. Csak ajánlani tudom.
2010. nov. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én Tefalt kölcsönöztem, az jó volt.
2010. nov. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! üdv
2010. nov. 4. 13:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!