Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hamarosan egy éves “nagyfiam”...

Hamarosan egy éves “nagyfiam” ha megfog nagyobb játékokat akkor csuklóját le-fel hajlítja, ez a motorozás? Gondot jelent? Kis játékokkal (rágóka, kisautó) szépen játszik, stabilan tartja forgatja. De már egy kicsit nagyobbaknál jön ez a kézmozdulat.

Figyelt kérdés

Nem tudom jobban le írni, mert azt se tudom mi a motorozás?.

Olyan szabálytalanul ráng néha játék közben a keze. Annyira szeretném helyesen megfogalmazni, remélem valamennyire érthető.



szept. 8. 14:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
49%
Amúgy nem értem mi ez a nem írhat ki senki kérdést mert kigúnyolják hogy arra gondol, hogy autista. Bakker annyi más dolog is van. Miért gondolna mindenki arra…. Nem is értem.
szept. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Na ez az. Annyiszor támadnak az “ilyenek”, de tényleg mintha csak autizmus létezne! Aztán meg nevetnek, hogy az “árvám” mire gondolt. Mondjuk egyikre se. Érdemben választ adni nem tudnak de azért méltatlankodni tudnak.
szept. 8. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!