Hova forog már?

Figyelt kérdés

Kisfiam nagy súllyal (és hosszal) született. Már a kórházban emelte és elfordította a fejét hason. Tudom, hogy a túl gyors mozgásfejlődés gyakran feszesség miatt van, ezért kérdeztem is a gyerekorvost. Ő megnyugtatott, hogy nem feszes, csak nagyon erős, azért tudja.

Folyamatosan ficánkol, mint egy sajtkukac. Ma arra mentem be reggel a szobájába, hogy az oldalán fekszik, miközben hajnalban a hátára tettem le. Épp azon vergődött, hogy vissza akar fordulni. Nem sokkal később, sikerült is neki. Csakhogy 2 hetes!

Van itt olyan, akinek szintén ilyen gyors volt és nem volt baj? Nem hiszem, hogy ez normális.☹️



#2 hetes #oldalára fordul #túl gyors mozgásfejlődés
szept. 4. 10:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
7# voltam
szept. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

4es vagyok

7es az én kisfiam még csak 13 hónapos de ugyanezt csinálja. A hozzátáplálás azért nem halad mert nem bír sokáig megülni a seggén így 90%ban tápszert eszik. Azért ezt így jó hallani, hogy lesznek "jobbak" a dolgok. Nekem haladás lenne, ha már 1 étkezést ki tudnánk váltani. Amúgy tápszert is csak úgy eszi, ha senki nem megy ki vagy jön be a szobába és nem nézel rá szóval borzalom :D

szept. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!