Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi kenyeret eszik egy 1...

Mennyi kenyeret eszik egy 1 éves baba?

Figyelt kérdés

Reggelire, és van hogy uzsira szoktam neki adni, pl pirítósként, omlettel, vagy körözöttel, máskor vajas kenyér zöldséggel, gyümölccsel, vagy csirkemellet stb.


Mostmar betol 1 toast szeletet reggel simán, ha éhes.


Nagyon szereti ezt is és a tésztás ételeket is. Egy nap 1,5-2 szelet is ha úgy van, belefér?


aug. 24. 23:24
 1/5 anonim válasza:
28%
Az enyém kb egy, másfél kilósat szokott megenni egy nap de van amikor csak fél kilósat veszek neki
aug. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Egy évesen már mindent evett a fiam, sosem néztem hány szelet kenyeret evett meg.(Vagy bármi más pékárut.)

Nem értem mi baja lenne a kenyérről, kenyérré változik vagy mi?

aug. 25. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
En masfel evesem is megeszik egy egesz toast szeletet, ha nagyon ehes volt, kettot is.
aug. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Enyém is megeszik egy szeletet simán.
aug. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha megette, akkor belefért, nem? 😂

Egyébként ameddig nem elhízott, nem kell korlátozni a kenyérfogyasztást. Ha pl: már most 15 kiló, akkor inkább ne egyen kenyeret. Egyébként meg jóval többet is.

aug. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!