Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek a Nestle tapszer...

Szerintetek a Nestle tapszer ujszulotteknek jo? Kerem irjatok akik azt adtatok elso perctol babatoknak, hogy mik a tapasztalaitok?

Figyelt kérdés
Tudom hogy torekedjek arra hogy szopizzon meg stb,de fel akarok keszulni hogyha nem lesz eleg tejem akkor hogy mijen tapszer lenne a jo.koszike szepen .
2010. nov. 1. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem vettem előre.Amikor jöttünk haza a kórházból megkérdeztem milyet kapott ott pótlásnak(Nestlé Beba),mert alig volt tejem.1 dobozzal vettünk a bizt. kedvéért.
2010. nov. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én elsőként Nestlé Beba Ha Start tápszert adtam a kislányomnak, akkor volt 3 hetes. Tiszta kiütéses lett az arca tőle. Amikor tápszert váltottunk, elmúlt. Azóta se adtam neki Bebát, pedig sokféle tápszert adtam már nekit, egy ideje már nem is Ha-t, és egyiktől se lett kiütéses.
2010. nov. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Irasd ki a gyermekorvossal,mond el neki miért szeretnéd,ki fogja irni.Nekünk sajnos kellett is,mert 10 napig alig evett szegénykém.Nestlé Beba Ha start a miénk.
2010. nov. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok!! koszike hogy irtatok,nemreg szult a baratnom es o megkerdezte a korhazban milyen tapszert adnak es a Nesztlet adjak.Azert gondoltam hogy akkor ha jo lesz adnam azt,na meg a testverem is aszt vett az o kislanyanak.es nem volt tole semmi baja.
2010. nov. 1. 22:27
 5/9 anonim ***** válasza:

Először is ne erre gondolj, hanem szoptatni akarj.

A tej nem megy el első pillanatról a másikra...

Nekem nem is írt fel a doki tartalékba sem tápot, mert azt mondta, ilyen hirtelen nem fog kelleni. A babát rendszeresen ellenőrzik, időben kiderül, ha nem fejlődik.

Amúgy meg a dokid döntse el, hogy mit ír fel.

Mikor elment a tejem, nekem is a nestlé bebaát adta, azt ette lányom. De ezek meg úgyis receptkötelesek, tehát nem tudsz csak úgy venni...

2010. nov. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekünk a Nestlétől fájt a hasa, váltottunk Milupa Milumil HA-ra . ez szuper.
2010. nov. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is a Milupa Milumil HA Start volt a nyerő. Most 1 éves és ugyanebből folytatjuk (életkornak megfelelően). Gyönyörűen fejlődött, egészséges és csinos baba.
2010. nov. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen a gyerekorvossal beszéld meg a tápszert! Egyáltalán nem mindegy, hogy milyet adsz neki...

És csak úgy váltogatni sem lehet, ha a Nestle mégsem jön be.

2010. nov. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Beba a legjobb,még nem hallottam olyan babáról,aki nem szerette.Első babánál én sem vettem előre,de hiába ittam szopis teát,írtak fel gyógyszert,meg injekciót,nem volt semmi tejem,a doki meg nem akart felírni tápot,mert azt mondt 3 hetesnek elég a 70ml.

Most várom a második babámat,én venni fogok előre,sőt lehet fel is iratom,úgy talán nincs is 2000 forint.Már az is meg fog nyugtatni,hogy lesz itthon,és nem kell éjjel ügyeletre menni, pici babával,mert éhes.


Te döntesz,én biztos venni fogok előre.

2010. nov. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!