Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Levegőhöz szokatás 2 hetes...

Levegőhöz szokatás 2 hetes babával ki hogy?

Figyelt kérdés
A védőnő nem mondott semmi konrkétat, az első babám pedig téli volt így nála más volt a helyzet. Annyira mennék ki kertészkedni a kicsivel reggelente amikor hüvösebb még az idő.
júl. 17. 16:44
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Korhazbol mar gyalog jottunk haza :D

Na, akkor lett “szoktatva” es masnaptol mentunk is naponta setalni.


Most szerintem jelen allas szerint menjetek ki reggel es este. Illetve persze ahogy erzed magad! Nem kotelezo egyebkent kimenni gorcsosen, ha nem erzed ugy. Illetve nem muszaj, hogy te vidd ki, apuka is setalhat vele.

júl. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
93%

Miben volt más télen mint nyáron?

Vidd ki, ha már neked sem esik jól, akkor neki, se, bementek.

júl. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
85%
Sírok
júl. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
91%

Én nem értem, 2024-ben hogy tart még mindig ott valaki, hogy a gyereket "szoktatni" kell a levegőhőz.


Két tavaszi gyerekem van, mindkettőt 4-5 naposan már kint altattam a teraszon.

júl. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem a Marsra viszed, hogy szokja. Kitolod a kocsiban azt csókolom.
júl. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
93%
Kerdezo hulye kerdesre megis mit varsz???
júl. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Te hogy vitted haza a kórházból? Légmentes csomagolásban? Nem kell levegőhöz szoktatni, ez egy baromság
júl. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Az Antarktiszon éltek? Úgy érteném a kérdést.
júl. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
91%

Jaj a védőnő nyomatta ezt nálunk, hogy "FoKoZaToSAn" szoktassam a levegőhöz... Először úgy, hogy legyen nyitva az ablak, ő onnan távolabb legyen. Utána tegyük az ablak alá, aztán vigyük ki pár percre a teraszra, maaajd 5-10 percekre, utána 15-20 percre, minden nap növelve az időtartamot. AZTÁN ha nincs gond, 5-6 hetesen menjünk el vele sétálni is akár.


Felkötöttem volna magam, ha nekem több, mint egy hónapig a négy falat és a férjemet kell néznem...


Az orvosom mondta, hogy ez hülyeség, ha én jól vagyok, menjünk bátran, már a 4-5 napos babával is. Legalább jókat alszik majd a friss levegőn.

júl. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
87%
Steril vakuum zacskoba vitte haza a babat 😤 azota ki se csomagolta 🤭
júl. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!