Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ìrnàtok pàr receptet babàknak?

Ìrnàtok pàr receptet babàknak?

Figyelt kérdés
Most 6 ès fèl hònaposak az ikreim ès az egyik szinte minden bèbiètelt megeszik,de a màsik nagyon vàlogatòs ès ha tetszik is neki ,amilyet èppen eszik,akkoris 3 kiskanàlnàl többet nem eszik belőle🤷‍♀️Ti ezt hogy oldottàtok meg? Milyen egyszerű ès gyors kajàt lehetne csinàlni?Mondtok egy pàr receptet,illetve leìrnàtok,hogy mit ès milyen vàltozatosan főztök?

júl. 8. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Mármint bébiétel( pürés szerü iránt érdeklödsz)?

Én párolom a zöldségeket majd pürét készítek belőlük

Ilyen püréket evett eddig az 5 és fél hósom( pár kanállal kér csak

Brokkoli

répa

zöldbab

padlizsán

édesburgonya

cékla

sütőtök

Cukkini

Brokkoli/ édesburgonya

Zöldbab/ sárgarépa

Édesburgonya/Padlizsán

Cukkini/sárgarépa


Eddig én ezeket adtam neki meg almát de attól olyan fejet vág mint aki citromba harapott.

júl. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Manómenü app. Rengeteg recept van
júl. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A manó menü app sajnos már nincs, pedig én is nagyon szerettem, viszont a facebookon fent vannak és nagyon sok receptet raknak fel. Én egyébként először az Anya kérek még könyvből merítettem ötleteket, aztán a Baba mama együtt eszik oldalon találtam finomakat.
júl. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Anya kérek még c. könyvet én is javaslom, sok tipp meg recept van benne habár nem sokat valósítottam meg belőlük végül. Az ételek bevezetési sorrendjére is van benne táblázat illetve hogy nagyjából mennyit eszik egy olyan idős baba.

De instán is sok receptet találni ha beírod a baba korát meg hogy recept.

júl. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Èrtem!Köszönöm szèpen! 🙂
júl. 10. 12:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!