Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17 hónapos gyereknél moshatok,...

17 hónapos gyereknél moshatok, mosogathatok a mi mosószerünkel?

Figyelt kérdés

17 hónapos a kisfiam. Eddig mindig neki való mosó/mosogatószerrel mostunk. Így majdnem 1,5 évesen használhatom a mi mosó/mosogatószerünket?

Ha nem, akkor meddig javasolt használni a neki való mosó/mosogatószer?



júl. 6. 16:38
1 2
 11/15 babyboom567 ***** válasza:
100%
Sosem használtam mást,sosem mostam külön.De mivel te igen, ezért tegyél próbát előbb.
júl. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
16 hónapos és soha nem mostam külön. A 6 évesnek is így csináltam. Nem volt ebből soha probléma.
júl. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Sosem mostam külön a gyerekeimnek.
júl. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
A nagyobbik lányom ruháit sokáig külön mosószerrel mostam, aztán rajottem, hogy ugyanúgy érintkezik az én ruhammal is, szóval így semmi értelme. Ha valamire érzékeny lenne a bőre, már kijott volna. 3 hónapos a kisebb, az első mosás még sensitive mosószerrel ment, de azóta ugyanazzal mosom a ruhainkat. Annyi, hogy mindig külön a mi ruhainktol.
júl. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szia. Az én fiam 16 hónapos, màr egy ideje a mi mosogatószerünkkel mosom az ő tányérjait, evőeszközeit, stb, persze, jól leöblítem. De a mosogatógépbe is simán beteszem, nem volt belőle soha gond. Viszot a ruháit még mindig babás mosószerrel és öblítővel mosom. Szerintem próbáld meg, hogy csak 1-2 bodyt mosol ki a ti a mosószeretetekkel, vagy pl a törölközőjét. Meglàtod, hogy reagál rá 😊
júl. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!