Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Be fog indulni a kúszás rendesen?

Be fog indulni a kúszás rendesen?

Figyelt kérdés

Babám pár napja kezdett el kúszni,de még mindig csak ott tartunk ,hogy akkor kúszik oda mikor elég közel teszem a játékot.

Messzebbre már nem megy érte , mimdig csak pár húzás.

Volt valaki akinek a babája szintúgy lassabban indult meg?

Azt gondoltam közel egy hét után már azért nagyobb távokat megtesz.

Nincs a családban közeli rokonságban baba ,barátnőm gyereke egyből hosszabb távokat megtett ,így nem tudom hogy ez is belefér e a "normális "kategóriába,vagy vigyem gyógytornászhoz.

Próbálom ösztönözni de általában feladja.



júl. 5. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem rendben van. Nálunk mikor elkezdte, kezdetben csak pár centit ment, konkrétan csak 1-1 mozdulatot. Aztán 2 hétig semmit nem csinált, majd hirtelen nagyon gyorsan és nagyobb távot. A mászással is ugyanígy volt.
júl. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyilvan be, igy nem marad, hacsak nem valami problemaja van :D

8 honapos korig kell a kuszasnak beindulni.

júl. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld üres colas üveggel, nekem azt kezdte először,, kergetni,, :)
júl. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
50%
Nekem most lesz 1 éves a lányom, de nem mászik, nála ez ki maradt ő már lassan megy. Vannak ilyen babák akiknél az kimarad
júl. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hmmm szerintem probald meg utanozni es rajosz h amugy eleg faraszto. Plane h a fejedet tartani kell hozza ami a tested 1/4e ...

Amugy pont semmi baja nem lesz ha csak ennyire hajlando. O jobban tudja h akar fejlodni mint te. Nincs olyan h marpedig eddig az idopontig meg kell csinalnia valamit. Siman van aki kihagyja a kuszas vagy a maszast. Mas meg nem hajlando ulni csak joval kesobb. Vagy elobb jar mint h gurult/fordult volna

júl. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!