Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ma egy parkolóból próbáltam...

Ma egy parkolóból próbáltam ell indulni az új autómal ami sokkal hosszabb meg nagyobb mint az eddigi volt és ahogy tértem ki balra nem mertem fel rendesen menyi helyem van igy az autóm eleje el érte egy kicsit az oszlopot?

Figyelt kérdés
Mi tevő legyek hogy könyebben menjen a parkolás meg az elindulas amúgy friss jogsis vagy ?

2023. márc. 5. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlás
2023. márc. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Veszel 4 műanyag oszlopszerűséget, elmész egy néptelen helyre, és az oszlopokat felállítva addig gyakorlod a közéjük beállást, amíg nem megy jól.
2023. márc. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 krwkco ***** válasza:
100%

"Mi tevő legyek hogy könyebben menjen a parkolás meg az elindulas"

Az új autóval eleinte egy nyugodt helyen, többször kiszállva kell manőverezni. És megjegyzed, hogy mit látsz belülről, amikor az a autó sarka már közel van egy akadályhoz.

2023. márc. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok friss jogsis.
2023. márc. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlás
2023. márc. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!