Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális hogy sosem kakis a...

Normális hogy sosem kakis a hátáig a babám? (6 hónapos)

Figyelt kérdés
Már bocsi a hülye kérdésért de látom sok anyuka teszi fel hogy a hátáig meg a nyakáig kakis a baba .. az enyémnek sose volt akkora mennyiség hogy a háta közepéig olyan legyen.. Talán egyszer egy picit a combjánál jött ki. Most ezen elgondolkodtam hogy ez így jó -e. 2 óránként cserélem általában a pelust, ha kakis akkor egyből, lehet nincs ideje szétfolyni? Vagy nem tudok mire gondolni.. Egyébként mennyi lenne a normális napi kakis pelusok száma? Mert ilyet is láttam hogy van. Nekünk napi egy van átlagában (tápszeres)+ kevés hozzátáplálás.

júl. 4. 11:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
50%
10# rendben, így ezeknek tudatában, amit leírtál, megértem a kérdésedet már, és ne haragudj, nem akartalak megbántani. Csak hát én is nagyon paramami vagyok, de ez nem attól függ, milyen gyorsan jött össze a baba, mert nekünk pl könnyen jött, de mégis én is nagyon figyelgetem őt, nehogy valami baja legyen. De ez a kérdés még egy hozzám hasonló paramaminak is sok volt 😂 viszont így, amit leírtál, tényleg érthető, szörnyű volt azt is olvasni, az élete kezdetén miken ment keresztül a kicsi, és sajnálom a beszolast is! De nyugi, semmi baj a babáddal :) sok boldogságot nektek!😊
júl. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
2-es voltam, egyébként nálunk volt tápszeres is az elején vegyesen, akkor sem volt probléma a kakival, de amikor teljesen anyatejes lett is úgy volt ahogy írtam.
júl. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!