Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek fordult a babája hátról...

Kinek fordult a babája hátról hasra 3 hónaposan?

Figyelt kérdés

Kisfiam pont ma 3 hónapos és elkezdett hátról hasra fordulni. Semmi előjele nem volt, egyszer csak oldalra fordult, majd lendületet vett a lábával és átfordult. És ezt tudja reprodukálni újra és újra. Visszafelé nem forog, nem is próbálkozik.


Meg olyan, mintha kúszni is próbálna, nyomja előre magát a lábával, de a kezét nem mozdítja, így mindig megfejeli a földet.


Első baba és nagyon meg vagyok ezeket lepődve, sokkal később számítottam erre.


Volt, akinek ilyen gyorsan megtanult forogni a babája? Volt ez hatással a későbbi mozgásfejlődésésre?


júl. 3. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mind a 2 gyerekem 3 hónaposan fordult hátról hasra. A nagy kb 2 hét múlva vissza is, a kicsinek kellett 3hét a visszafordulásra.
júl. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is 3 hónaposan fordult át hátról hasra, majd 3,5 hónaposan elkezdett hátrafelé kúszni. Én is meglepődtem ezeken :)


( Aztán az összes mozgást a tankönyv szerint időre csinálta tovább, 5 hónaposan előre kúszott, 8 hónaposan kapszkodva lépegetett, 9 hónaposan kezdett mászni, 11 hónaposan ülni és 15 hónaposan járni )

júl. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%

Ugyanígy.

Öt hónaposan elkezdett kuszni, fel évesen mászott, rá nemsokára maszasbol kiült.

Tíz hónaposan megtette az első lépéseit, egy-masfel hónap múlva már stabilan járt...

júl. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is 3 hónaposan már atfordult hátról hasra. Mielőtt be nem töltötte a 3 hónapot előtte meg már hasról hátra fordult.

Most 4 hónapos.

tegnapelőtt 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem 2.5 hónaposan fordult hasról hátra és rá 1 hónapra vissza. 4.5 hónaposan kúszott. 5.5 hónaposan ült, mászott és fel is állt 2 hét leforgása alatt. 9 hónaposan már ment.

Valószínűleg neked is gyors mozgásfejlődésű gyereked lesz :D

tegnapelőtt 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!