Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fél éves babával már merjek...

Fél éves babával már merjek BKK-t használni?

Figyelt kérdés
Baba foglalkozásra szeretnék járni a babámmal, az autó nem megoldható, mivel a férjem mindennap használja.
júl. 2. 12:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha fel tudsz szállni babakocsival a járatra, akkor miért ne?
júl. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan.
júl. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne járhatnal tömegközlekedéssel?

Nem is értem a kérdést

júl. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, hogy merült fel egyáltalán a kérdés...
júl. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

3 hónapos volt, mikor először tömegközlekedtünk, mert másik gyerekem felvételizett. Semmilyen korlátot nem tapasztaltam. Most ráadásul vírusos időszak sincs. Nyugodtan!

Mondjuk tegnap otthon hagytam, mert hétköznap reggel nehézkes lett volna babakocsival, sokan voltak, de csak emiatt nem vittem. Holnap lesz 7 hónapos.

júl. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igazából hurciban vinném. Eddig mindig csak kocsival mentünk vele, de ez most olyan időben lenne, hogy nem tudom máshogy megoldani.
júl. 2. 13:27
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én már 2 hónapos babával hurciztam. Muszáj volt oviba vinni a nagyot :)
júl. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
#6: még mindig nem értem, mi ezzel a gond. A mai napig nincs autónk, de a hathetes kontrollt, a kötelező vizsgálatokat stb. gond nélkül megoldottuk mindig. Fel sem merült, hogy ne szálljunk buszra, kivéve a legkeményebb Covid-hullám alatt.
júl. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Lehet inkább a saját kényelmem 😅 Nagyon sírós babám van, kocsiban is mindig egy kihívás megnyugtatni.
júl. 2. 13:55
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha aggódsz, taxizzatok. Lehet kérni olyat, amiben van hordozó, de viheted a sajátotokat is.
júl. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!