Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan segitsem a babám?

Hogyan segitsem a babám?

Figyelt kérdés
Lerakom hátra nem igazán akar forogni hátról hasra. 5és fél hós. Oldalra fordul néha napján de egyáltalán nem próbálkozik hasra fordulni. Hasaltatni szoktam azért hogy a hátizmai erősödjenek naponta többször is. Forog körbe egyenlőre de mivan ha beindul a kúszás a hátról hasra forgás elött?
tegnapelőtt 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
mennyi ideig hagyod egyedül próbálkozni?
tegnapelőtt 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sokat van háton..Nem próbálkozik leis irtam.
tegnapelőtt 11:15
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

jó, ez nem egyértelmű, mert azt is írod, hogy naponta többször hasaltatod, tehát végső soron nem hagyod próbálkozni, hanem te átteszed a másik testhelyzetbe. mit jelent az, hogy sokat van háton? sokszor kevés időt? vagy órákat?

#1

tegnapelőtt 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sokszor kevés időt.Fél óra kb többször naponta. Hasaltatom is nyilván nem hagyom háton egész nap mert elege van egy fél óra után. Állandóan vele kell lenni a játszószönyegen, oldalt mutogatok neki dolgokat.
tegnapelőtt 17:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem "nyilván", én sose hasaltattam a babámat, egészséges fejlődésű csecsemőt fölösleges. Ha nem hagyod magától próbálkozni (márpedig ha max 30 perc után hasra rakod, akkor nem hagyod), akkor sajnos ez van...

#1

tegnapelőtt 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben próbalom akkor kevesebbet hasaltatni. De próbálom " segíteni" ahogy azt a konduktor mutatta, oldalra fordul nem próbálkozik tovább visszalöki magát a hátára.
tegnapelőtt 19:49
 7/7 A kérdező kommentje:
De egyébként sír háton, hason jobban szeret akkor mit tegyek? hagyjam akkor is háton ha sír?
tegnapelőtt 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!