Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! 4 hós babámat nem érdekli...

SOS! 4 hós babámat nem érdeklik a játékai, de miért?

Figyelt kérdés

egyáltalán nem fogja meg őket, nyúl érte de nem fogja meg, és nem is igazán érdekli...

azt aze gyet szereti ha ölembe veszem és engem nézhet ilyenkor nagyokat nevet, főleg ha grimaszolunk vagy beszélünk neki..

de elég csak rá mosolyogni és ő vissza nevet...


ha a játékot elé rakja rá néz megüti (néha) és ennyi.


biztos nincs baj a látásával mert voltunk szemészeti vizsgálaton is és minden rendben van.


szerintetek le van maradva nagyon? 3,5 hónapos kora óta hasról a hátára fordul...

csak ez aggaszt egy kicsit a kezét csak akkor veszi a szájába ha hason van, meg néha ha közel kerül a keze az arcához.


Viszont minden más érdekli, imádja ha énekelünk neki, figyel a hangokra, kell vele nézelődni azt szereti nagyon csak kézbe legyen...


szerintetek van valami baj?


bocsi, ha hosszú lett a kérdésem....


2010. okt. 31. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Nincs baj, teljesen jól fejlődik, majd érdeklik a játékok, ha eljön az ideje.


Off: ez miért SOS????? :SS

2010. okt. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

mert megijedtem, a környezetemben lévő ennyi idős babákat nagyon lekötik a játékok, igaz azok pár héttel idősebbek..

de aggódom...

2010. okt. 31. 11:02
 3/8 anonim ***** válasza:
az enyémet ennyi idősen nem érdekelték a játékok, hanem az olyami kötötte le, amik a tiédet is. sose volt egy nagy szájbavevő sem, max. ha jött a foga, akkor tömködött dolgokat. 11 hósan már tudtam neki adni apró alkatrészekből állló játékokat is, mert nem vett semmit a szájába. most 22 hónapos múlt, nagyon okos, értelmes, kutya baja sincs. :)
2010. okt. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az en kisfiam lassan 9 honapos es nem igen erdeklik a jatekai. :) Inkabb maszik, felall, lepeget es pakolni akar. Fiokbol, polcrol valo leramolas, na ez menne egesz nap. A porszivo letamadasa es csapkodasa a masik kedvenc. Pedig vannak jatekai, megfogja oket majd tovabb dobalja esetelteg megragcsalja majd irany a polc vagy a fiok. Talan meg a golyopalya ami lekoti 10 percig de utanna onnan is elmaszik es mast keres. Az en fiamat eddig meg semmi jatek nem kototte le 10 percnel tovabb pedig van zenelos, pluss, ragoka, egymasra rakhato poharak, karikak, konyvek, gurulos jatek.... de csak ossze vissza maszik es neha jatszik veluk par percet.
2010. okt. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat....

de az hogy meg sem fogja őket...

az azért egy kicsit fura nem? minden gyerek megfogja a tárgyakat, vagy ezzel még nincs nagyon lemaradva?

2010. okt. 31. 16:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én 4 hónaposom sem nyúl a tárgyakért, nem fogja meg őket, csak a kezeivel játszik. Ez van, majd változik.
2010. okt. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
OFF Erre most miért is jött mod.?
2010. okt. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 3,5 honapos, semmivel nem szeret játszani csakölben lenne mindig, néha nézi amivel integetek neki, szines rongy ilyesmi, vissza nevet ha nevetek s huncutkodik ha puszilgatom, de amint 2 percnél tovább fekszik már sir, de nem unalom, hanem ölben akar lenni, ez se egyszerü-
2010. okt. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!