Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan indul be a kúszás?

Hogyan indul be a kúszás?

Figyelt kérdés

8,5 hónapos babám pár napja elkezdte a kúszást. Egyelőre csak egyet-egyet húz magán,általában a kezeivel.

Érdekelne másnál hogyan alakult .

Mennyi idő volt mire a pár húzásból kialakult hogy rendesen kúszott?

Tudom minden gyerek más, csak tapasztalatokra lennék kíváncsi.

Nagyon várom hogy meginduljon, nem kezdődött zökkenőmentesen az élete.

Köszönöm.



jún. 30. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Első fiam először lefele tolta magát, nem rakta össze, hogy fordítva kéne. Pár hét után pedig egy szabálytalan technikával csámpásan kezdett kúszni (mászni szépen mászott).

Második fiam 7 hónapos, ő szerintem ki fogja hagyni, már négykézlábra tornázza magát és próbál mászni. Nem hiszem, hogy lesz ebből még kúszás.

jún. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bölcsődében dolgozom és sok baba tolatni kezdett majd utána előre fele kúsztak :)
jún. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az első fiam nem mászott, a második először csak a kezeivel húzta magát, pár napra rá becsatlakoztak a lábai, de inkább csak vonszolta magát. Kb 2 hétre rá elkezdett szabályosan kúszni. Azt hittem amúgy, hogy nála is kimarad majd a kúszás, mert előtte már négykézláb kutyázott egy darabig.
jún. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!