Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Biogaia-tól hasfájás?

Biogaia-tól hasfájás?

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek. 1,5 éves kisfiam van és 4-5 napja elkezdtem neki adni a biogaiat, mivel megyünk nyaralni jövő héten és gondoltam egy kis immunerősítés nem árhat. 3 napja szegénykém reggeltől-estig pukizik. És hàt nem is kicsiket... éjszaka is van, hogy felsír, majd hallom, hogy pukizik és aztán alszik tovább. Azelött ilyen nem fordult elő. Új ételt sem kapott, így csak a biogaiara tudok gondolni. Létezhet?

jún. 26. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szokták mondani, hogy túl olajos. Lehetséges
jún. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy jól gondolom, ugyanis baba korában is fájt a hasa az olajos cseppektől, ez miatt váltanunk is kellett víz alapúra. De ez még újszülött korában volt.
jún. 26. 21:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, van, akiknek hasfájást okoz, főleg a D vitaminos.
jún. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk hasfájásra ajánlották amikor pici volt, de a hasa ugyanúgy fájt cserébe nagyon sokszor kakált tőle. Nekem nem volt szimpatikus, le is álltunk vele.
jún. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is a D vitaminosat adom. Holnaptól nem adom neki, aztán beszámolok, hogy van e vàltozás, hàtha segít majd a jövőben valakinek. Remélem csak ennyi a probléma.
jún. 26. 23:22
 6/7 anonim válasza:
A víz alapúból mik vannak? 2 hetes babám van és úgy veszem észre hogy a biogaia nekünk sem vált be
jún. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem más miatt kell adni egy 2 hetesnek és egy 1,5 évesnek. Mi egy waya nevezetűre váltottunk, úgy nézem ez most jó. De lehet nektek az espumisant kellene megpróbálni, viszont az nem probiotikum, de hasfájásra való.
júl. 4. 13:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!