Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babákat mennyire viseli meg,...

Babákat mennyire viseli meg, ha máshol kell aludni?

Figyelt kérdés

5 hónapos kislányommal megint el kell utaznunk nagyiékhoz, mert segítségre szorulnak. Már voltunk múlt héten is. Mennyire tudják ezt ők megszokni? Vagy csak az a lényeg, hogy anya ott legyen?


Eltört nagyi lába és most mi tudnánk róla gondoskodni


jún. 26. 13:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Soha, semennyire nem viselte meg
jún. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkét gyereknél az volt a lényeg hogy ott legyünk plusz tele legyen a pocak. Bárhol el voltak, aludni is aludtak.
jún. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit zavaros számomra...aludtatok már ott? Akkor nyilván tudod hogy aludt. Vagy most aludnátok ott először? Ilyen picit még nem igazán visel meg. Ha valami van amivel othonossá teszed neki, pl otthoni babafeszek, aut vigyétek mindenképp. Mi voltunk ekkora korában üdülni. Első éjjel többször ébredt, de utána ugyanúgy mint otthon. Neki az a lényeg te ott legyél.
jún. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A babának az a lényeg, hogy te vele legyél, nem a helyszín a legfontosabb.
jún. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

3# voltunk már ott, aludtunk is már ott, csak hogy megint ott aludnánk, meg még lehet hogy lesz még ilyen. Tehát az érdekel, hogy ez az ingázás hatással lehet e rá, de a válaszaitokból gondolom, hogy nem:)

Köszönöm szépen!

jún. 26. 13:13
 6/11 anonim ***** válasza:
Biztos a babán és az életkoron is múlik, de nekünk ezzel eddig nem volt gondunk. Ha este is ott aludtunk, akkor vittem pár otthoni alvásnál megszokott dolgot (plüss, kendő, ilyesmik), hogy ha nem vagyok épp ott és úgy ébred, akkor is legyen ismerős pont.
jún. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem átalussza az éjszakát de első este mikor már nagyobb volt mindig felkelt 1x és meg kellett nyugtatni kb 10-15 perc múlva aludt is vissza (kivéve szeparációs szorongásnál). Általában második éjjel nem szokott gond lenni. Ha hazajöttünk akkor volt, hogy kellet pár nap mire visszaállt de az is inkább csak szepánál volt. Akkora nagy gondot nem okozott sosem.
jún. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hú ilyen parám nekem is volt, valamiért az volt belém rögzülve, hogy ilyen szinten kell az állandóság, hogy saját ágy, saját környezet...


Aztán 2 hónapos korában Ausztriába vittük a nagymamájához, semmi gond nem volt.


Anyukámnál 2 hetente voltunk, vagyunk hétvégente, semmi gondja nem volt, nincs.


Voltunk nyaralni különböző városokban, országokban.

Voltunk a barátainknál. Mindenhol jól aludt.


Most 16 hónapos, továbbra is bárhol elalszik.

jún. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi egy hétig voltunk anyukámnál. Az első 3 nap éjszaka ordított kb 2 óránként a fiam. Tudta nem vagyunk otthon. Énekeltem neki, simogattam így aludt mindig vissza. 4 naptól volt jobb. Itthon végig aludta az éjszakát régóta. Ez nagyon babafüggő. Van akinek semmi baja es alszik van amelyiknél nehezebb.
jún. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mai napig nem erdekli, 1,5 eves. 2 honaposan mar aludt mashol. Teljesen rugalmas gyerek, mindegy neki hol van. A napirendjet tartjuk mindenhol +/- fel ora csuszassal, de ez ugysem relevans egy 5 honaposnal.
jún. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!