Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik voltak azok a holmik,...

Mik voltak azok a holmik, kiegészítők, amik az első időszakban game changernek bizonyultak a baba mellett?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, mindent megvettünk már a picinek. Talán többet is, mint kellett volna.

De kíváncsi lennék, hogy nektek mik voltak azok a holmik, amik nagyon jól jöttek és amit ma is újra megvásárolnátok, akár többszörös áron is.


/ igen, első baba és fiatalok is vagyunk, szóval inkább biztosra megyünk mindennel:) /


jún. 24. 18:30
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

2 gyerekem van (6 és 1.5 éves), lassan születik a harmadik. Mindent megvettünk mi is és rengetek volt a felesleges dolog, amit utána az eredeti árnál jóval kevesebbért tudtam eladni.


Amik nekem a 2 gyereknél hasznosak/feleslegesek voltak:

- ruha (az első pár hónapban gyakran koszos)

- textilpelenka

- babaöböl (cicis gyereket fárasztó éjszaka a kiságyba többször visszatenni-kivenni)

- vízálló lepedő babaöbölbe/kiságyba/babakocsiba (bukik a baba és szép foltokat tud hagyni)

- babakocsi: nagyon rámentem erre a babakocsi témára 3in1. A mózes pár hónapig van használva, a hordozó szintén. A sport részét viszitek később, de abból lehet vesztek kisebbet utazáshoz. (nem kell a legdrágább babakocsi, annyit nem lesz használva és utána nem tudod eladni jó áron)

- babafészek: szerették a gyerekeim, de az is csak pár hónapos korig használható

- bababútor: a kiságy szinte soha nem volt használva. A szekrény és a pelenkázó igen. A kiságyhoz kell egy jól alvó baba, aki hajlandó aludni benne. Vettem helyette a másodiknál egy nagy járókát, ami kiságyként van használva, nagyobb helye van benne (állítható magasságú, matraccal).

- adamo hintát megvettem állvánnyal, de nem kellett a gyerekeimnek.

- takaró, párna (még mindig használja a kislányom)

- kiságyforgó, ringatószék szintén haszontalan volt

- pelenka, popsitörlő, popsikrém

- anyukának szoptatós melltartó (pattentos a jó, a gombos mindig kikapcsol), szoptatós melltartó és a melltartóba betét (ezeket mai napig használom).


Hirtelen ennyi. Írok, ha valami még eszembejut. A férjem szerint én a mindent is megvettem anyukák táborát erősítettem.😀 Azóta is hallgatom, hogy mennyi minden volt felesleges.

jún. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!