Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik voltak azok a holmik,...

Mik voltak azok a holmik, kiegészítők, amik az első időszakban game changernek bizonyultak a baba mellett?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, mindent megvettünk már a picinek. Talán többet is, mint kellett volna.

De kíváncsi lennék, hogy nektek mik voltak azok a holmik, amik nagyon jól jöttek és amit ma is újra megvásárolnátok, akár többszörös áron is.


/ igen, első baba és fiatalok is vagyunk, szóval inkább biztosra megyünk mindennel:) /


jún. 24. 18:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
64%
Hu, 4-es, meg sosem hallottam itt senkit, aki hasznalna a Baby Trackert. ELETMENTO volt az elso jo par honapban nekunk. Ezenkivul egyebkent Adamo hinta es mellszivo, amik jol jottek, semmi mas extra. Ja, meg egy rugalmas kendo, mivel utalta a babakocsit.
jún. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
56%

Nekünk az isofix az autóba nagy váltás útközbe sokszor megállunk, pékség, posta stb és csak berakom a hordozót nem szórakozok az övvel.

●Babaöböl

●Babafészek

●Joie mózes, hordozó és babakocsi

●kukapelus

●babymoov sterilizáló, és cumisüvegmelegîtő.

●Sok textilpelus, mam cumi, mam cumisüveg

●pelenkázó matracra huzat

jún. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
58%
#5 hát ilyenre sose ruháztam be. A gyerek a kiságyába alszik, nem tologattam sose,panelban lakunk, a babakocsi a csomagtartóban😂
jún. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
56%

Szintém a travel system-et mondanám a legnagyobb segítségnek, de mi kb. mindenhova autóval jártunk, amit utált a lányom, így az a pár perc "kötözgetés" spórolás is nagyon jól tudott jönni megállóként. Kicsit később a 360-as gyerekülés volt megváltás.

A babakocsit amúgy utálta, így kimondottan örülök, hogy nem ruháztunk be drágábbra.

Érdemes karikás kendővel, vagy cabooval készülni és igen, az applikációnak mi is jó hasznát vettük. Bár én szerintem nem az itt emlegetettet használtam, de ugyanez volt a lényege.

jún. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
28%

Én nagyon sok mindent megvettem, amit itt felsoroltatok, de aduász, meg életmentő egyik se volt, sőt, sok csak lom. A hordozóban, kendőben egy percre se maradt meg, a babakocsiban is csak addig, míg a levegőn toltam, cumit nem fogadott el stb. Ami bevált, az a mellem 😂


Amire azt mondom, hogy nagyon jó, hogy volt, az csípő fölé érő bugyi, mert a császáros heg pont bugyivonalban volt.

jún. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Baby Bjorn bouncer. Nem masik, hanem csakis az. Ujszulott kortol hasznalhato, ugyanis nem merev a hata, mintha kendoben lenne.

Ha csak egy dolgot vehetnek, az lenne.


[link]


Biztos van Mo.-n is.

jún. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

16os igen van és nagyon nem ajánlják mert kb ül benne a gyerek ami a kis gerincének nem tesz jót.


13as akkor neked mázlid volt nem volt hasfájós a gyereked. Én bármit tehettem üvöltött, beraktam a kocsiba, elindítottam és perceken belül megnyugodott. És miért releváns hogy panelban laktok? Mi pedig társasházban. Ennyi.

jún. 25. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
De hasfájós volt, leraktam hasra és aludt 3 órákat.
jún. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
49%
Hordozókendő és szoptatós ruházat.
jún. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

17-es, nem, egyaltalan nem ul benne a gyerek, 3 fokozat van.

Es ki nem ajanlja ? Valami balkani Blikk Ruzs cikk ?

Az ujszulott fokozat kb. 10 fokos szogben emelkedett, ergo mintha vizszinetesen tartanad. Igen, mikor 9 honapos lett akkor mar uloben raktam bele , egyertelmu.

Egyebkent neked volt ? Vagy honnan az infod ? Amerikai gyerekgyogyaszok egyesulete ? Mayo Clinoc ? Harley street ?

jún. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!