Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Árt a nagyobb méretű cumi?

Árt a nagyobb méretű cumi?

Figyelt kérdés
Most olvastam, és láttam képen, hogy amit vettem a teszveszen Mam-os cumit (nincs ráírva), az valószínűleg 5-6 hós kortól van. De lehet, a kisebbeknek valók is ekkora fejűek. Egyébként a Nuk-os, Aventes cumik kiestek a gyerek szájából, ez, mivel nagy a feje, bent marad. Nem annyira cumis, inkább csak megnyugtatásra, elalváshoz használjuk. Árt, ha 2 hós kora óta ezt használjuk, holott 5 hós kortól való?
2010. okt. 30. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem egészséges.
2010. okt. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem,mikor én baba voltam,nem volt méretkülönbség a cumik között,ugyanazt használták a piciknek is,mint a 3éveseknek,most mondtam egy példát.

Nekünk mam cumink van,a kisfiam 13hónapos,és ö sem a 6+-osat használja,hanem azt ami 2-6hóig van,és hozzá teszem,ettöl még gyönyörü fogai vannak,nem a cumitól lesz csunya a gyerek foga sem,hanem alkati adottság is,csak tévhit az,h a cumi miatt olyan.

Szóval szerintem hagyhatod neki nyugodtan,ha azt elfogadta,és a szájából sem veszi ki.

Ilyen van a kisfiamnak:

[link]

Meg van egy ilyen is,de ezt csak ritkán használjuk:

[link]


Itt megtudod nézni,h a tiétek milyen méret:

[link]

2010. okt. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat.
2010. okt. 31. 19:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!