Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két éves kisfiatoknak, mit...

Két éves kisfiatoknak, mit vesztek, vettetek szülinapjára? Amivel játszott is Tanuló kutyával igazából mikor játszanak?

Figyelt kérdés

Tudom 6 hónapos kortól van, de igazából akkor még úgy sem tudják, értik a funkciókat

Két éves babának, már nem ajánljátok?


2010. okt. 29. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:

a fiam ma 2éves,mi egy nagy barkácskészletet vettünk neki,és aki kérdezte hogy mit vegyen,annak építőkockát mondunk,mágneses rajztáblát...

nincs tanulókutyusunk,de van pár FP-os játéka,amik zenélnek,és villognak.Biztosan nem 2éves kortól ajánlják,de ő még most is nagyon imádja.

szerintem nyugodtan adjatok neki olyant.Úgyis csak most kezdi majd szóban és tettben is leutánozni.

2010. okt. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi pedálos, utánfutós traktor vettünk neki. Imádja. Nagyon sokszor ráül és próbálja tekerni, de a legtöbbször csak pakolászik az utánfutóból ki-be, húzogatja maga után, úgy csinál, mintha szerelné a traktort,.... Kapott még építőkockát, készségfejlesztő, szétszedhető favonatot, laptopot, bár ez nem igazán jött be neki. És rengeteg kifestőkönyvet, mert nála most az a sláger.
2010. okt. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi ugrálós Rody lovat vettünk neki, mert nagyon kis izgága duracel.
2010. okt. 30. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát igen, nekünk is van Tanuló kutya és úgy van ahogy írták előttem hogy igazából most fogja fel a dalokat meg ezeket az egyeztetős dolgokat hogy szín, szám testrész :)

Amíg kicsi volt, csak az volt az izgi benne hogy néha ráfeküdt, rátámaszkodott, megölelte és akkor véletlenül "megszólalt" a kutyus.

De a többi funkcióját igazából most használja:)

De amúgy nálunk is építőkocka ami nyerő meg a bábokat is szereti nagyon :)

2010. okt. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Kockája van, de az még nem igazán és csak ritkán érdekli

De imádja a daloló könyvét, a sima könyveit nézegetni. A Bödönjét, ezért is gondoltam a tanuló kutyára. Most a motorozás a menő, de hát télen az nem megy:)

De várom még az ötleteket, mert decemberben van a szülinapja, és a karácsonyra is szeretnénk neki valami meglepit:)

2010. okt. 31. 08:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!