Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is a kisbabája, nem...

Másnak is a kisbabája, nem mosolygott mindig és pláne nem mindenkire? Az én kisfiam nagyon komoly. Mindig azt mondják, de komoly baba. Tud mosolyogni, és nevet is, de nem akkor mikor azt “akarjuk” 8 hónapot tölti a héten.

Figyelt kérdés

jún. 4. 11:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg az enyem is ilyen volt. Most masfel eves es uton-utfelen vigyorog es integet mindenkinek.
jún. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Első fiam ilyen volt, most is ilyen. Vannak barátai, van akiket szeret, de senki mással nem közvetlen. Én is ilyen vagyok, nekem ezért se fura.
jún. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
jún. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Kedves 3# az autizmus miatt küldted ezt be? Te írtad annó a kérdést. Ha igen feltehetnék neked pár kérdést? Köszi ha válaszolsz.

jún. 4. 14:35
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is ilyen volt meg nagyon csendes, visszahúzódó most is, 8 éves.
jún. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A mi kisebb fiúnknak is volt egy ilyen nagyon komoly időszaka. Az elején vigyorgott mindenkire, aztán kb 7 hónaposan beütött a szepa is, a nagyon szűk családon kívül senkire se mosolygott. Most lesz 11 hónapos, most néha van egy-egy idegen, akire mosolyog, meg a családban mindenkire.
jún. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A nagyobb fiam volt ilyesmi. Kb 9 hónapos koráig úgy nézett rám is mindig, mintha azt fontolgatná, hogyan tegyen el láb alól... Mosolyt elég ritkán láttunk tőle.

Aztán szépen lassan átfordult a dolog, és mindig ő akar a kis viccmester lenni, magán is nagyokat nevét, és minden vicces dologban benne van. Tud nagyon komoly is lenni, és alapvetően érdeklik a komolyabb dolgok, de még mindig imád viccelődni, nevetni, másokat és magát is megnevettetni. (5éves) Barátai viszont nem nagyon vannak. Inkább a felnőttek társaságát szereti.

jún. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!