Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bármi "mellékhatása" a bárányh...

Bármi "mellékhatása" a bárányhimlő elleni védőoltásnak?

Figyelt kérdés
Nemsokára megkapjuk, kislányom 21 hónapos, bölcsibe jár. Csak annyi érdekelne, hogy akinek kapott a gyermeke ilyen védőoltást, tapasztalt-e bármi mellékhatást (láz, nátha stb.), ha igen, mennyi idő múlva, szeretném tudni, hogy mire számíthatok. Előre is köszönöm a válaszokat.
2010. okt. 29. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! A lányom (14 hós) ebben a hónapban kapta meg a 2. adagot és egyik oltásnál sem volt mellékhatás. Én olvasgattam az oltásról fórumokon és kivétel nélkül azt olvastam, hogy nem volt mellékhatása.
2010. okt. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ennek örülök, köszönöm. :-)
2010. okt. 29. 13:30
 3/3 anonim ***** válasza:
A lányom még csak az első adagot kapta meg és azt mondta a doktornő, hogy 7-10 nap múlva lehet pár pötty rajta. ha 9 dbnál több van, akkor az már az igazi bárányhimlő, akkor vigyük el hozzá. de csak pár pöttye lett, az is egy nap alatt elmúlt, meg kicsit nyűgösebb volt.
2010. okt. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!