Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Láttátok a riportot a TV2...

Láttátok a riportot a TV2 reggeliben? Meghalt a műszíves kisfiú, és a szülőkkel készítették. Mit váltott ki belőletek?

Figyelt kérdés
Én csak néztem a két kis csúszó-mászó apróságomat, és elkezdtem sírni, köznben mondtam nekik:de imádlak benneteket, olyan jó hogy vagytok nekem! És közben átérzem a szülőket.
2010. okt. 29. 10:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Épp tegnap olvastam iwiw-en az üzenőfalon Lacikáról, ha róla van egyáltalán szó, majd utánanézek. Megnéztem a honlapját, a videóját. Mi minden hónapban 2 családnak utalunk bizonyos összeget, akiknek beteg a gyermekük. Ő lett volna a 3. a következő hónaptól.

Sajnálom, a szívem majd megszakad.

2010. okt. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom a szülőket, én már az eddigi nyilatkozatuk alatt is nyeltem a könnyeimet, és hálát adtam Istennek, hogy az enyémek egészségesek. Az első gondolatom az volt, amikor meghallottam a hírt, hogy végre békében nyugodhat az a picike védtelen kis lényecske. Őszinte részvétem a családjának.
2010. okt. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!